Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
luz kosz sprzeglowy problem - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: luz kosz sprzeglowy problem (/showthread.php?tid=22300)



luz kosz sprzeglowy problem - hondacr1989 - 29-01-2014 03:27:17

Czesc jesten tu nowy pozdrawiam wszystkich zapalencow potrzebuje pomocy mam problem ze zlozeniem kosza sprzeglowego nie wiem do konca czy maja byc podkladki a mianowicie pod tym duzym kolem zebatym nie wiem czy ma byc podkladka wczesniej nie bylo I bylo ok druga sprawa pod koszem obecnie na walku nie mam zadnej podkladki ma tam byc ? Bo obecnie kosz ma duzy luz wzgledem walka co pozniej chyba bedzie skutkowac dzwonieniem silnika I ma tez lekkie luzy koszz na boki ale to raczej juz wina kosza wybiore sobie jakis najlepszy bo mam kilka (dlaczego z tym grzebie mimo ze dzialalo sprzeglo bo tarcze byly zuzyte I kupilem kompletne sprzeglo zreszta caly silnik chce zrobic igle bo w zeszlym roku od yebalem rame na srebny metalik I mnostwo nowych czesci I teraz w ta zime robie silnik nawet dekle wypolerowalem I kartery xd pochwale sie po zakonczeniu prac ale musze wiedziec ze ten silnik bedzie dobrze chodzil bo ten sprzet na to zasluguje , wydalemnjuz chyba z tysiac na jego remont ale mam do niego sentyment nie ciagnie mnie np do chjnskich skuterow xd)


RE: luz kosz sprzeglowy problem - kokosek - 29-01-2014 04:13:38

Napisz raz, ale normalnie bez dodatków. i z interpunkcją


RE: luz kosz sprzeglowy problem - hondacr1989 - 29-01-2014 16:43:41

Ok postaram sie napisac ze zrozumieniem , nie przyzwyczailem sie pisac na telefonie. Chcialbym zapytac czy maja byc nalozone podkladki pod kolo zebate I kosz sprzeglowy,?


RE: luz kosz sprzeglowy problem - LukaszzT1 - 29-01-2014 17:02:44

tak pod kosz idzie podkładka i pod wielkie koło też idzie Wink


RE: luz kosz sprzeglowy problem - wojtekr35 - 29-01-2014 19:08:04

Jezusie :F
Koło zębate przekładni stałej, a nie wielkie koło :F


RE: luz kosz sprzeglowy problem - hondacr1989 - 29-01-2014 19:32:28

Dobrze wiedziecSmile, to oryginalnie bylo po jednej podkladce? Hmm musze jakies dobrac odpowiednieSmile