Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Tworzenie płaskich uszczelek od podstaw - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Poradniki, instrukcje i schematy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Tworzenie płaskich uszczelek od podstaw (/showthread.php?tid=21917)

Strony: 1 2


RE: Tworzenie płaskich uszczelek od podstaw - Damian4570 - 13-02-2014 18:41:33

Ja mam jeszcze lepszy pomysł i najmniej skomplikowany - po prostu idę do sklepu, proszę o zestaw uszczelek za 7 zł, nie jest to majątek, więc w robienie uszczelek się nie bawię Wink A uszczelki są dobre i nie narzekam. Największą jednak frajdę sprawia wykonanie takowych samodzielnie, a nie ich funkcjonalność Wink


RE: Tworzenie płaskich uszczelek od podstaw - stqc - 13-02-2014 19:38:38

(13-02-2014 18:41:33)Damian4570 napisał(a):  Ja mam jeszcze lepszy pomysł i najmniej skomplikowany - po prostu idę do sklepu, proszę o zestaw uszczelek za 7 zł, nie jest to majątek, więc w robienie uszczelek się nie bawię Wink A uszczelki są dobre i nie narzekam. Największą jednak frajdę sprawia wykonanie takowych samodzielnie, a nie ich funkcjonalność Wink

facepalm
Facepalm2
Facepalm3
jeszcze coś dodać hmm? Uszczelki te kupione nie ma co porównywać do tych zrobionych z gambitu, lub klingierytu Tongue


RE: Tworzenie płaskich uszczelek od podstaw - Damian4570 - 13-02-2014 19:49:02

Jak komuś szkoda wydać 7 zł, to sam robi uszczelkę, albo wykonuje ją wtedy, gdy nie ma nic do roboty. Mi nie szkoda wydać tych 7 zł, czy nawet 10 zł na uszczelki. Zresztą i tak kupuje je tylko raz, gdy trzeba rozłożyć silnik, a jak silnik jest skręcony, to co może się dziać z uszczelką?


RE: Tworzenie płaskich uszczelek od podstaw - Taśma - 13-02-2014 19:59:10

On nie wie co to gambit chyba...


RE: Tworzenie płaskich uszczelek od podstaw - charper - 13-02-2014 20:03:21

Temat uważam za wyczerpany i proponuję go zamknąć z tego względu, że lekcje w gimnazjum się skończyły.


RE: Tworzenie płaskich uszczelek od podstaw - BigSoft - 14-02-2014 01:43:53

(13-02-2014 19:49:02)Damian4570 napisał(a):  Jak komuś szkoda wydać 7 zł, to sam robi uszczelkę, albo wykonuje ją wtedy, gdy nie ma nic do roboty. Mi nie szkoda wydać tych 7 zł, czy nawet 10 zł na uszczelki. Zresztą i tak kupuje je tylko raz, gdy trzeba rozłożyć silnik, a jak silnik jest skręcony, to co może się dziać z uszczelką?

To się może stać, że po pewnym czasie będziesz miał plamy pod silnikiem. Na życzenie autora, zamykam.