Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Z] Kadet M780 z dokumentami na rower - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [Z] Kadet M780 z dokumentami na rower (/showthread.php?tid=21031)



Kadet M780 z dokumentami na rower - schweizer - 16-12-2013 14:58:52

Witam.

Chciałbym zamienić Rometa Kadeta, widniejącego poniższych zdjęciach na jakąś starą kolarzówkę koniecznie na kołach 28''.
Kilka słów o romecie:
ma dokumenty, jednak nie ma opłat(białe tablice), nr ramy zgadza sie z tym w dowodzie (ciągłość umów)
- silnik po kapitalnym remoncie, jednak nie ustawiony jest zapłon, brak tulejki dystansowej przez co cieknie olej i kilka innych spraw, daje znaki życia, jednak przez ten zapłon źle funkcjonuje Smile
- nowe zębatki, łańcuch
- brak tylnego hamulca, działa tylko przedni (dokładam nóżkę tylnego hamulca)
- nowe platynki
- kopniak raz łapie calkiem od góry, raz od samego dołu
- do podłączenia elektryka - cewki są
Największym mankamentem tego komarka jest lakier, kupiłem go w takim stanie i nic nie zrobiłem, oprócz kapitalki silnika, który w ogóle nie miał kompresji..
Pewnie jeszcze więcej nowych rzeczy jest w nim, ale nie sposób wymienić mi to Tongue

Najchętniej wymieniłbym na kolarzówkę na kołach 28, jeżdzącą, wiadomo ideałem być nie musi Smile
Cena za Kadeta to 150zł, tyle jest warty, tyle sam za niego dałem, dla zainteresowanych poważnie i z dobrymi ofertami na zamianę mogę dorzucić ramę od Ogara 205.

Jak macie jakieś pytania, zapraszam na PW. Na jednym ze zdjęć nie ma pokrywy magneta, bo ustawiałem zapłon, ale poległem i nie chciało mi się zakładać. Biegi jak i sprzęgło funkcjonują dobrze Tongue

Odbiór tylko osobisty, z wiadomych powodów, około 20km od Bydgoszczy - w Koronowie.

Foty:



RE: Kadet M780 z dokumentami na rower - Liki - 16-12-2013 17:46:58

Jest możliwość transportu?


RE: Kadet M780 z dokumentami na rower - schweizer - 16-12-2013 18:21:27

Napisałem, ze tylko odbior osobisty Smile


RE: Kadet M780 z dokumentami na rower - Jaras - 18-12-2013 12:37:14

Witam, jestem zainteresowany kupnem, odezwę się na priv.