Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[K] Błotniki do charta oraz koło - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [K] Błotniki do charta oraz koło (/showthread.php?tid=20881)



Błotniki do charta oraz koło - charper - 09-12-2013 01:29:29

Witam,

kupię przedni i tylny błotnik do charta. Tylny razem z tą końcówką gdzie jest tylna lampa. Chętnie kupię też przednie koło.

Jeśli masz zamiar sprzedać, a nie tylko pochwalić się że masz, napisz pw z linkiem do zdjęć i ceną. Zapłacę tyle ile będzie trzeba, chyba że cena wyda mi się zbyt abstrakcyjna.
A, i wiem że dobra jakość się ceni, także tego...

Jak ma ktoś oryginalne to niech pisze.

Pozdrawiam.


RE: Błotniki do charta oraz koło - Błażej - 09-12-2013 06:42:31

Wiesz co mam kolo, ladny chrom. Bicie ma. Jak chart fo jazdy to ok jest l. Jak na noweczke robisz to nie nada sie dla ciebie


RE: Błotniki do charta oraz koło - charper - 08-01-2014 02:15:59

Tylny błotnik i przednie koło już kupione. Szukam przedniego błotnika. Zapłacę ile trzeba. Kupię też zamek lewej pokrywy schowka. Koniecznie sprawny z kluczykiem.


RE: Błotniki do charta oraz koło - huberts2009 - 08-01-2014 10:40:58

Mam tylni błotnik ale nie orginalny nie jest kwadratowy tylko okragły jak w komarach.Pasuje normalnie bo sam go mialem w charcie.hmm fotka pw

EDIT//"Jak ma ktoś oryginalne to niech pisze." Więc nie spamuj błotnikiem z komara, który wygląda w Charcie ni jak.


RE: Błotniki do charta oraz koło - charper - 11-01-2014 02:34:41

Zamki już sobie kupiłem. Oferta kupna przedniego błotnika oryginalnego (plastikowy, kanciasty, nie okrągły) do charta ciągle aktualna.


RE: Błotniki do charta oraz koło - charper - 03-04-2014 22:58:10

Nadal kupię przedni błotnik oraz końcówkę tylnego błotnika do charta. Mogę się wymienić na części do charta, ogara 200 i rometów z polskim silnikiem