Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
GB Street - wasza opinia :) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: GB Street - wasza opinia :) (/showthread.php?tid=20448)

Strony: 1 2


GB Street - wasza opinia :) - Paweł96 - 21-11-2013 18:02:08

Tak jak w temacie. Bardzo mi się podoba ten motorower, naczytałem się wiele dobrych opiń, ale chciałbym wiedzieć jakie wy macie na jego temat. Kolega ma go i się nic nie dzieje.. Także brać czy nie?


RE: GB Street - wasza opinia :) - nie_mientki - 21-11-2013 18:09:57

A co to zmieni jak powiem że mi się nie podoba i trudno by mi było zaufać skośnej technologii?

Twoja kasa, Twój wybór.


RE: GB Street - wasza opinia :) - Oggórek - 21-11-2013 18:14:55

Ja ci polecicam peugeot xr6 lub apke rs50 w tej samej cenie co ten chińczyk.
Ogólnie to takich chinczykow nie polecam.


RE: GB Street - wasza opinia :) - Stasiek - 21-11-2013 18:25:11

a Ja ci powiem że na tym forum nie zadaje się takich pytań ...Bo zaraz będzie bierz rometa albo simsona,A co Do tematu to ja polecam .


RE: GB Street - wasza opinia :) - krzysiu1505 - 21-11-2013 18:30:25

Zależy co chcesz: jeśli chcesz z***erdalać i stać Cię na duże ilości paliwa, bierz to co poleca kolega Oggórek. Jeśli chcesz tani w eksploatacji motorower bierz chińca, przy czym licz się z tym, że jakość tych cudów to loteria(jeden przejedzie paręnaście tysięcy kilometrów bez awarii, drugiego będziesz częściej pchał niż jeździł), jak nie chcesz koniecznie czegoś nowego, ale porządny i pewny motorower, szukaj charta albo simsona(spełniam tą poradą przewidywania kolegi wyżejBig Grin)


RE: GB Street - wasza opinia :) - nie_mientki - 21-11-2013 18:33:18

Stasiek ma rację.

Na pewno jest w polce jakieś forum typu chlopcychinkoskuterowcy.pl i tam nie dość że nie doradzą Charta/Simsona to pomogą wybrać między chinolem A i chinolem B. Podpowiedzą kóry wykonany jest mniej tragicznie i który wytrzymuje cały okres gwarancji a nawet jeszcze troszkę.


RE: GB Street - wasza opinia :) - krzysiu1505 - 21-11-2013 18:39:46

(21-11-2013 18:33:18)nie_mientki napisał(a):  Podpowiedzą który wykonany jest mniej tragicznie i który wytrzymuje cały okres gwarancji a nawet jeszcze troszkę.

Okres gwarancji to akurat każdy markowy chinol wytrzymuje, robią je tak, aby sypały się dopiero po gwarancji . A czy brać akurat GB Streeta to można się zastanowić, bo może się zdarzyć taniej np. Zipp Neken, Zumico Gr500, Router WS50, Barton Fighter i jeszcze 9999999999999 innych różniących się tylko napisami na baku. A w tych motorowerach jedyne, co można uznać za niepodważalną zaletę, to małe spalanie, i właśnie w tym leży siła chińskich 4t


RE: GB Street - wasza opinia :) - Latos - 21-11-2013 18:52:59

To samo co zumik, ws, benzer, neken, naked, itp. nie powinno być z nim kłopotów jak nie był piłowany albo ty go nie będziesz piłował. Teraz na szczęście na 100 motorków jest jeden wadliwy, a nie odwrotnie. Ogólnie chyba nie można mu nic zarzucić - jak ludzie je kupują, to chyba zdają egzamin. Ale faktycznie możesz dowiedzieć się, który importer oferuje wyższą jakość. Na pewno tajwańskie będą lepsze, ale nie wiadomo, czy w ogóle takie w Tajwanie robią.


RE: GB Street - wasza opinia :) - Błażej - 21-11-2013 19:38:59

Śmiało można brać, to są dobre motory i gwarantuję, że pojeździ bez zadnej awarii


RE: GB Street - wasza opinia :) - nie_mientki - 21-11-2013 19:43:54

(21-11-2013 19:38:59)Błażej napisał(a):  Śmiało można brać, to są dobre motory i gwarantuję, że pojeździ bez zadnej awarii

Do czasu najbliższej awariiBig Grin


RE: GB Street - wasza opinia :) - Pompuś - 21-11-2013 19:53:41

Są dobre jak o to dbasz, lekki kat też wytrzyma. Natomiast jeśli chodzi o moc to może przemilczę. best
Mam ten silnik w skośnookim karmionym ryżem chinolu i jest taka w miarę spora góra (normalnie, wylany asfalt.) i Czińczyk na 2-jce podjeżdża krejzi W 2 osoby oczywiście na 1-nce. Big Grin A ma tylko 1500 przebiegu... Wink


RE: GB Street - wasza opinia :) - Stasiek - 21-11-2013 20:01:59

(21-11-2013 19:53:41)pimpek-M2 xD napisał(a):  Są dobre jak o to dbasz, lekki kat też wytrzyma. Natomiast jeśli chodzi o moc to może przemilczę. best
Mam ten silnik w skośnookim karmionym ryżem chinolu i jest taka w miarę spora góra (normalnie, wylany asfalt.) i Czińczyk na 2-jce podjeżdża krejzi W 2 osoby oczywiście na 1-nce. Big Grin A ma tylko 1500 przebiegu... Wink

Na pewno Ma więcej Mocy Jak twój nie jeżdżący ogar .


RE: GB Street - wasza opinia :) - kubu355 - 21-11-2013 20:18:03

Chinole są bezawaryjne do pierwszej naprawy best , po pierwszym rozkręceniu silnika wszystko zaczyna się sypać. Wiem jak to jest z tymi chinolami nie jednego rozkręcałem, po lekkim ruszeniu śruby od razu puszcza gwint. Jedyne lepsze silniki to Lifana, tzn podróba Hondy. Ogólnie nie polecam 4T w 50 ccm, jedyny dobry silnik 50 ccm to silnik 2T Big Grin


RE: GB Street - wasza opinia :) - nie_mientki - 21-11-2013 21:13:20

Żenująca dyskusja. Po pierwsze zły grunt (forum Rometów). Po drugie każdy będzie chwalił swoje(z wyjątkiem zarobków i teściowej). Po trzecie-jeśli Ci się podoba to kupuj. Nie przywiązuj się, na 100% nie przetrwa więcej niż kilkanaście lat. Ale na pewno w użytkowaniu "na co dzień" będzie wdzięczniejszy niż Romet.
Usunąłem tą "wojenkę" polsko-chińską. Kolega chce się dowiedzieć nieco o GB Street czy jak mu tam, a nie czy jest bardziej słitaśny od Rometa.

Każdy kolejny post zmierzający w stronę kłótni...nagrodzę.


RE: GB Street - wasza opinia :) - Paweł96 - 22-11-2013 11:31:46

Nad Aprilią RS też myślę ;P co powiecie?