Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
plany, wyjazdy, usprawnienia - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: plany, wyjazdy, usprawnienia (/showthread.php?tid=20433)



plany, wyjazdy, usprawnienia - fosa - 20-11-2013 22:05:08

Witam!
mam marzenie jakim jest zwiedzic nasza piekną ojczyznę, to są narazie plany, ale mam 4 lata aby usprawnić swój pojazd.
Jak mogę usprawnic ogara 200??? żeby był wygodny, moze jakieś inne lagi?
inne amorki tył ??? a co z silnikiem, co zrobić aby jak najmniej się psuł ?
Czekam na wasze opinie Big Grin


RE: plany, wyjazdy, usprawnienia - stqc - 20-11-2013 22:16:49

Proponuje na czymś innym jechać niż Ogarem200 Wink Ale jak chcesz to jedz. Napewnoremont na oryginalnych częsciach bez oszczędzania KASY !! Idealny zapłon, dobry i ekonomiczny gaźnik, a w sprawie wygody to lagi np. Chart, Simson, tył to tak samo się zdaje Wink Można jeszcze siedzenie do tapicera oddać aby wymienił gąbkę na miękką to chyba tyle Big Grin

PS. NIe głupim rozwiązaniem by było wziąć drugi silnik na zapas best


RE: plany, wyjazdy, usprawnienia - fosa - 20-11-2013 22:17:36

masz pomógł


RE: plany, wyjazdy, usprawnienia - Wojtek3362 - 20-11-2013 22:19:01

Kolejny który "będzie zwiedzał Polskę na romecie...". Niech nie będzie że się tylko czepiam, na przód od simsona i na tył od MZ i jest ok. Ale po co? Już lepiej kupić coś innego z lepszym zawieszeniem.


RE: plany, wyjazdy, usprawnienia - serzie-ogar205 - 20-11-2013 22:21:06

(20-11-2013 22:16:49)stqc napisał(a):  Proponuje na czymś innym jechać niż Ogarem200 Wink Ale jak chcesz to jedz. Napewnoremont na oryginalnych częsciach bez oszczędzania KASY !! Idealny zapłon, dobry i ekonomiczny gaźnik, a w sprawie wygody to lagi np. Chart, Simson, tył to tak samo się zdaje Wink Można jeszcze siedzenie do tapicera oddać aby wymienił gąbkę na miękką to chyba tyle Big Grin

PS. NIe głupim rozwiązaniem by było wziąć drugi silnik na zapas best
rozjebanyFacepalm3 chyba do plecaka


RE: plany, wyjazdy, usprawnienia - stqc - 20-11-2013 22:26:17

#serzie-ogar205 masz normalnie pomógł Facepalm2 Jesteś taki głupiutki czy udajesz? Przecież jak się jedzie w taką podróż to bierze się ze Sb jakieś stelarze itp itd i w którymś by zmieścił własnie silnikTongue Pomyśl to nie boli, jedynie co robisz to błyszczysz głupotą! Jesteś nie rozgarnięty!

FOSA te pomógł to jest takie złośliwe coś w tym stylu hmm


RE: plany, wyjazdy, usprawnienia - fosa - 20-11-2013 22:34:17

to są plany, moje marzenie na które daje sobie wystarczająco dużo czasu nie mówię przecież że jade jutro, za rok, albo 2 po pierwsze chce być pełnoletni i wystarczająco dopracwać swój motorower nie spieszy mi sie czy coś, nie mówie o objechaniu całego kraju. Najbardziej mi zależy zeby zwidzic mazury i bieszczady bo nigdy tam nie byłem i ani nie mam tam rodziny Big Grin


RE: plany, wyjazdy, usprawnienia - Marwerick - 20-11-2013 22:35:23

gażnik od simsona bym dał wojtek co ogarem jechał wokół polski też miał gaznik od simsona


RE: plany, wyjazdy, usprawnienia - Oggórek - 20-11-2013 23:37:19

Dwie sakwy części silnikowych.Przód od charta,amorki od wieśki.I jeszcze raz nie żałuj kasy na części silnikowe.Gaźnik z simka, zapłon tyrystorowy.Wzmocnij sprzęgło.
Worek świec.