Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) (/showthread.php?tid=19231)



Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - szubik16145 - 02-10-2013 13:02:24

Czy znacie może namiary do osób/firm, zajmujących się wykonywaniem replik czarnych tablic rejestracyjnych? Chodzi mi bardziej o samochodowe.


RE: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - nie_mientki - 02-10-2013 13:16:30

Ta wiadomość nie jest spamem.
Jak byłem Fiacikiem 500 pod przejściem granicznym w Hrebennem(eh...), to tam stała taka buda "wyrabianie tablic rejestracyjnych". Zdziwiło mnie że ktoś takie coś robi, wszak białe to tylko w urzędzie(powinna być możliwość wyrobienia gdziekolwiek po okazaniu dowodu-ale państwo musi łapę położyć). Zrzuciłem wszystko na przemyt i potrzebę lewych tablic. Ale widać popyt jest.

No to jeden namiar maszBig Grin
Z którego Sanisławowa jesteś?


RE: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - szubik16145 - 02-10-2013 13:20:26

Oj, pod wrześnią w WLKP, daleko. Big Grin
po prostu marzy mi się, by mój Town miał choćby za szybą takąże tafle po swoim poprzedniku. Niby epoka nie pasuje, ale co mi tam.


RE: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - nie_mientki - 02-10-2013 13:22:50

Ale musi mieć określony numer czy ma być jakikolwiek?


RE: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - szubik16145 - 02-10-2013 13:32:00

najlepiej, by miała określony numer, dlatego szukam osób wykonujących jakies repliki, etc.


RE: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - nie_mientki - 02-10-2013 13:40:25

Metalowej nikt Ci chyba nie wytłoczy. Mam dziwne wrażenie, że zostaje Ci znalezienie magika co dorabiał kiedyś(dorabiane były zwykle z plastiku:/) albo zapytać w firmach gadżetowo-reklamowych. Oni robią tabliczki z ksywkami, imionami, może dorobią replikę czarnej. Z tym że będzie lakierowana a nie tłoczona...


RE: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - Maniak zabytków - 02-10-2013 14:39:04

Mój brak zakupił ostatnio na alledrogo tablicę z imieniem do ciężarówki i jest tłoczona, dodatkowo robiona na wzór zwykłej tablicy. Także robią też `tłoczone, a nie tylko malowane.


RE: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - nie_mientki - 02-10-2013 14:51:21

Full rozmiar? Poza tym z imionami to naprodukują po 1000 każdego rodzaju i im się opłaca tłoczyć. Na dwie sztuki penie też odpalą, ale KOSZTY.


RE: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - Quake96 - 02-10-2013 15:11:04

MichalSR50 ma repliki swoich starych tablic. Znalazł jakąś stronę w internecie, gdzie wykonują praktycznie identyczne tablice. Polecam jego zapytać Wink
Dobra, daję link do tej strony:

http://www.agotablice.pl/

Wink


RE: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - MichalSR50 - 02-10-2013 20:54:11

Tak jak Kłejk podał, to strona firmy wykonującej repliki czarnych tablic. Numery wybierasz, jakie chcesz, a atrapy prawie nie różnią się od oryginałów (zaznaczam, prawie - radzę nie ryzykować i z nimi nie jeździć Smile).


RE: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - Hubinho - 02-10-2013 20:56:23

Na stronach z zabytkowymi pojazdami pełno jest reklam tego: http://plpl8.pl/manufaktura/index.php? .


RE: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - Błażej - 02-10-2013 22:39:34

Dokładnie, to popularne to dorabianie. Co w tym złego... masz auto oryginalne na siebie zarejestrowane i ktoś ukradnie tablice albo zgubisz je to legalnie powinieneś móc dorobić skoro w urzędzie ni możesz...
Ja bym jeździł i lał na to czy można czy nie w końcu dowód ważny a dorobić w urzędzie nie mogą a skąd oni wiedzą czy oryginał czy nie ? Nie wiedzą więc...


RE: Wykonywanie czarnych tablic rejestracyjnych ( ? ) - MichalSR50 - 02-10-2013 22:58:06

Bardzo łatwo to rozpoznać, bo atrapy mają wybitą reklamę firmy na środku tablicy, między numerem a cyframi. Ale może to wyjść na jaw tylko przy dużym niefarcie podczas kontroli. Ja nie mogę na nich jeździć, bo mam zupełnie inny numer rejestracyjny w dowodzie, a atrapy mają numery naszego poprzedniego Malucha Smile