Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! (/showthread.php?tid=18521)

Strony: 1 2 3


Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - Taśma - 03-09-2013 22:09:46

daje to w HP bo tu był temat o zlocie i ogólnie to nie wiem gdzie to walnąć.

Simon nie ma weny, a ja nie mam za dużo zdjęć ani filmów :/

Trasa: Bydgoszcz-> Toruń-> Kowal-> Łódź-> Częstochowa-> Będzin-> Gorzów Śląski -> Okolice Ożarowa.

Więc zaczęło się od planowanego spotkania o 7:00 u mnie pod brama, ale że u nas nikt nie jest punktualny to około 7:10 się spotkaliśmy.



Następnie około 7:30 wyjazd:



W Toruniu bardzo nas zaskoczyli. W godzinie szczytu nie było korka na jedynym moście!



Niestety. Tego jak po Justynę ;* przyjechaliśmy ani nie nagrałem, ani zdjęć nie szczelałem.

Pierwsze parę kilometrów i dostałem koteła *.*



DLA KW!
Stacja jeszcze w okolicach Będzina


Tutaj jakiś typ śmigał chyba 205/t1/2375 itp. itd



To jest nie wiadomo gdzie. Nie pamiętam, chodziło o to że stuknęło 270 000km, albo zapomnieliśmy xD


A więc dojechaliśmy!


Ognicho!


Rano...
http://www.youtube.com/watch?v=MnjjvhtPblg&feature=youtu.be

Przybywało kotełów krejzi


Pojechaliśmy na kolorowe piaski. Dosłownie. Można było nimi kolorować twarze...


...albo zostawić ślady!



Z Justyną uciekliśmy z pola namiotowego i spotkaliśmy...


przy okazji zebraliśmy... ZBOŻE! chyba :x I to była zemsta dla kłejkusia.

Później mu ten namiot całkiem przez przypadek przewróciłem.

Dalszej części nie mam. Ale najgorszym z najgorszych było rozstanie z Justyną ;_;

A więc droga powrotna:
Będzin-> Częstochowa-> Łódź-> Kowal-> Toruń-> Bydgoszcz.

Ten łepek po prawo to kłejk śpiący


Rozkminy nad sensem życia podczas płakania ;_;


150 na gazie.




Było fajnie. Bardzo fajnie. Jako że ja najbardziej na tym "zlocie" się udzielałem to wiem jak było krejzi


RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - kw112 - 03-09-2013 22:16:45

Super mieliście przygodę. A ja? A mnie jak zwykle pokrzywdził los.


RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - Winiar 93 - 03-09-2013 22:34:22

możę bęndę w Bydgoszczy na tym nastempnym zlocie na drógie wakcie


RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - Simon - 03-09-2013 22:34:29














Sprostowanie nie zboże tylko owies Big Grin I nie działa budzenie kłejka :F









RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - patrykkol997 - 03-09-2013 22:41:59

Jak już byliście w Będzinie to mogliście nadrobić te 50 km po mnie Tongue.


RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - Tomasso94 - 03-09-2013 22:42:28

Buahahahahaahahahaha, nie wiem już co do ogniska dodawaliśmy, ale dziwnie wyglądamy na niektórych zdjęciach loo


RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - Taśma - 03-09-2013 22:43:05

Ty dziwnie wyglądasz krejzi


RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - fosa - 03-09-2013 22:44:45

no no super pewnie było szkoda że mnie tam nie było Sad jak jechaliście ??? Starą 1 czy autostradą ???
tam do kowala dalej jest płatna??? Od do łodzi dalej jest darmowy wjazd?


RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - Taśma - 03-09-2013 22:47:01

(03-09-2013 22:44:45)fosa napisał(a):  no no super pewnie było szkoda że mnie tam nie było Sad jak jechaliście ??? Starą 1 czy autostradą ???
tam do kowala dalej jest płatna??? Od do łodzi dalej jest darmowy wjazd?

Ałtostradą jechaliśmy Kowal-> Stryków jesli dobrze pamiętam tam jest. Jak na razie za darmo jest.

Wszystko za darmo.


RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - fosa - 03-09-2013 22:49:48

narazie tak ja tam tędy smigam co roku w góry do rodziny najgorzej to wjechać do łodzi w tamtym roku cały włocławek jeszcze był rozkopany, w tym roku jakoś już mniej tych robotów Tongue


RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - Winiar 93 - 03-09-2013 22:50:50

który to Marvin?


RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - Taśma - 03-09-2013 22:51:40

Włocławek nadal jest rozkopany, nie tak jak był, ale jest.
Reszta jest dziurawa, ale leci się te 120-140

Od lewej: Kłejk, Tomasso94, Simon, bartix4? i Marvin.



RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - Quake96 - 03-09-2013 22:54:48

(03-09-2013 22:42:28)Tomasso94 napisał(a):  Buahahahahaahahahaha, nie wiem już co do ogniska dodawaliśmy, ale dziwnie wyglądamy na niektórych zdjęciach loo

Jak to co? Trawkę krejzi


RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - Taśma - 03-09-2013 23:03:08

Zimno było.

http://www.youtube.com/watch?v=Y7lkSONkDNs&feature=youtu.be


RE: Relacja z Ogólnopolskiego Zlotu forumowego Chłopców-rometówców i Justyny w Ożarowie! - Grelus23 - 03-09-2013 23:07:15

Szczere gratulacje za udany zlot. Ja mogę się w przyszłe wakacje wybrać na jakiś zlot ale jechać tylko i wyłącznie Rometem.