Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Dostaję na maila powiadomienia o wiadomościach prywatnych, których nie ma - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Dostaję na maila powiadomienia o wiadomościach prywatnych, których nie ma (/showthread.php?tid=18302)



Dostaję na maila powiadomienia o wiadomościach prywatnych, których nie ma - charper - 28-08-2013 16:29:00

Witam, widzę, że tu niektórzy zgłaszają błędy w działaniu forum więc może i ja. Otóż dostałem dziś o 12:15 na maila powiadomienie o nowej prywatnej wiadomości. Loguję się na forum, zaglądam do skrzynki a tam nie ma. Spotykałem się wcześniej z podobnymi sytuacjami i prawdopodobnie przyczyna jest taka: ktoś chce mi wysłać pm'kę ale zapomina wpisać tematu. Klika "wyślij", wtedy ja dostaję powiadomienie, że mam nową wiadomość ale nie ma jej w skrzynce, bo skrypt wysyłającemu wyrzuca błąd, że nie wpisał tematu. Ktoś się pewnie tego błędu nie spodziewał, więc zamknął kartę w przeglądarce i nie wpisał tematu wiadomości i dlatego jej nie dostałem. Szkoda, bo mam wiele do sprzedania i jeden potencjalny klient przepadł.

Druga sprawa: pisze post na forum, pod dłuższej chwili chcę w nim cos poprawić. Dostaję komunikat że edycja jest możliwa po 15 minutach od napisania oryginalnego postu. Nie prawda, właśnie mamy 15 minut na jego edycję a potem ta funkcja zostaje wyłączona. Przydałoby się ten tekst komunikatu zmienić.

Proszę tego nie interpretować jako narzekanie. Ja po prostu chcę wskazać błędy i w miarę możliwości wskazać przyczynę, żeby być może łatwiej było znaleźć błąd i go usunąć.


RE: Dostaję na maila powiadomienia o wiadomościach prywatnych, których nie ma - RedeN - 28-08-2013 23:27:56

Bywa ... nic ani nikt nie jest idealne/y. Forum wg mnie jest solidne, ale oczywiście błędy się zdarzają. Administratorzy jakby mieli troszkę czasu to proszę aby napriwili błędy wymienione wyżej