Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Witam - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Witam (/showthread.php?tid=17883)



Witam - Tomach - 17-08-2013 01:40:05

Mam na imię dawid, lubię bardzo tą naszą polską starą motoryzację, gdyż uważam, ze te teraz tzw. Zabytki są nie zawodne, w porównaniu z dzisiejszą " chińszczyzną ", sam miałem osobiście chęć kupienia skutera, ale jak po kilku sezonach usłyszałem od moich znajomych, ze temu juz pod płotem stoi, tamten nie pali itd, to straciłem chęć, i postanowiłem zaopatrzyć się w coś na biegi . Miałem okazję i kupiłem Od starszego pana Jawke 50tke i nie narzekam ; ), co prawda motorek juz swoje lata ma, ale i tak sprawuje się na medal, ma moc, jest ekonomiczny i zarazem mocny, to motorek, który nie ma problemów latem jak i w zimie, wystarczy jedno kopniecie i pali. Wiadome nowa technologia opatentowała elektronike, to jest dobre i wygodne ale do czasu, jak coś nie siadzie, potem to tylko te wymiany akumulatorów, ładowanie itd... a tu w romecie jeden kop, i sam sb wytwarza ładowanie . Nie ma jakiś niepotrzebnych " plastików" jest w nim tylko to co jest potrzebne i to wystarcza. Często poddaje go czyszczeniu, jest garażowany, nie zrywam go, więc nie ma co do niego zastrzeżeń, jeżeli ktoś bedzie chciał porad co do takich motorków to proszę pisać, gdyż ja to już na tych bzykach " zęby zjadłem " Big Grin Pozdrawiam Wink


RE: Witam - Justyna - 17-08-2013 02:04:43

witamy na forum Tongue


RE: Witam - Krystian Colo - 17-08-2013 02:25:57

Witamy na Chłopcyrometowcy.pl


RE: Witam - MrF4k - 17-08-2013 11:15:28

witam


RE: Witam - Damian0 - 17-08-2013 11:24:10

Czeeeść Big Grin


RE: Witam - Dawid.xD - 17-08-2013 11:24:50

Siema, powitać na forum Smile