Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet motors - pytanie co do tych chinoli. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Romet motors - pytanie co do tych chinoli. (/showthread.php?tid=17570)



Romet motors - pytanie co do tych chinoli. - gt10r5 - 08-08-2013 14:09:53

Siemka.
Jakiś czas zastanawiam się nad kupnem drugiego motorka wstępnie myślałem nad chartem. Ma on kilka zalet ale też wadą może być to, że trzeba będzie zrobić remont by mieć do niego pełne zaufanie.
Tego tez oczekuje od nowego motorka. Ma on być posłuszny bez względu na przebyte kilometry ( wiadomo do Iraku się nim nie wybieram ale żeby np. 500km w jedną stronę przejechał bez przygód takich jak miał Wojtek niedawno w swojej podróży dookoła Polski). Na jesień bedę go kupował i jeśli ma to być romet motors to raczej nówka.
Zatem byłem w salonie motorków w Strzelcach Opolskich. sam sklep dość ciekawy, duży wybór. Oczywiście wiekszość to kible ale to wiadomo. Głównie tam byly romety jak i jeden benzer biegowy się znalazł.
Moją uwagę przyciągnał romet crs 125, romet rr 50 i zetka 50. Ten ostatni najlepiej wykonany. Bardzo spodobał mi się ten crs bo nie jest wcale taki wysoki a podobno bardzo wygodne są supermoto.
Pytanie do was: jak to jest z crs 125 na 50 nowy ze sklepu? ( zapytałbym się ekspedientki ale była zajęta załatwianiem sobie i rodzinie urlopu no i po dobrych 15minutach wyszedłem ze sklepu). Czy ktoś ten motorek testował w dluższej trasie? Miał dość twarde siedzenie i niem jak to się ma na dłuższej trasie i wogóle pozycja za kierownicą.
Bardzo proszę o info pozostałych motorków.

ps. nie sądziałem że romet rr jest taki duży Smile