Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Zarejestrowany, wyremontowany i oplacony! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Zarejestrowany, wyremontowany i oplacony! (/showthread.php?tid=1754)



Zarejestrowany, wyremontowany i oplacony! - fallegro01 - 19-09-2011 15:16:35

Witam

Na sprzedaż mam motorower marki Romet Ogar 205.

Posiada aktualny przeglad i OC.

W silniku wymienione tarcze, simmeringi, lozyska i oczywiscie tlok z pierscieniami. Jest jeszcze na dotarciu. W tej chwili odpala bez problemu jednak podczas jazdy nie wkreca sie na wysokie obroty (max 30km/h). Nie chcialo mi sie tego robic bo motor i tak jest na dotarciu. Jest to tylko kwestia regulacji.



Jezeli ktos chce moze przywiesc ze soba uszczelki z silikonem i rozebrac silnik w celu weryfikacji tego czy czesci rzeczywiscie sa nowe.



Motor jest wstepnie przygotowany do malowania, pomalowany podkladem antykorozyjnym, jednak trzeba to wszystko wygladzic papierem wodnym. Do motoru dodaje oczywiscie farbe (kolor jasnozielony), lakier bezbarwny oraz naklejki na bak.



W chwili obecnej motorower stoi w szopce i sie kurzy.

Cena jaka mnie interesuje to 600zl do negocjacji.



607 707 219 Piotrek


RE: Zarejestrowany, wyremontowany i oplacony! - Leszek - 19-09-2011 17:46:16

dodaj zdjęcie, taki jest warunek ogłoszeń w dziale sprzedam, bo inaczej temat zostanie usunięty


RE: Zarejestrowany, wyremontowany i oplacony! - Decybel - 19-09-2011 17:57:08

A jakiego województwa jesteś


RE: Zarejestrowany, wyremontowany i oplacony! - fallegro01 - 20-09-2011 19:51:09

Jutro dodam zdjecie bo mam aparat w naprawie i nie ma czym zrobic. Jestem z dolnego slaska, 20km od Góry, 13 od Rawicza.


RE: Zarejestrowany, wyremontowany i oplacony! - Tomasso94 - 20-09-2011 21:08:06

Zmień nazwę tematu tak, aby było w nim zawarte to co sprzedajesz


RE: Zarejestrowany, wyremontowany i oplacony! - Leszek - 26-09-2011 23:21:21

za brak zastosowania się do poleceń moderatora i administratora tym razem tylko kosz...