Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Ogólnopolski Forumowy Zlot! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Zloty i wycieczki forumowiczów (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Ogólnopolski Forumowy Zlot! (/showthread.php?tid=16627)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - wojtekr35 - 30-11-2013 23:20:33

No to jak w końcu u kolegi Simona jak się zgodzi, czy w Bydgoszczy ktoś ogarnie temat? hmm


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - Boszu - 01-12-2013 00:41:31

Jeżeli zlot ogólnopolski, to myślę że najlepiej w miejscu gdzie jest największe zgromadzenie forum... Bo i tak wątpię, aby ktoś np. tutaj u mnie z Podkarpacia pojechał do centralnej Polski na zlot. I jak zlot, to przynajmniej 4-7 dniowy. Bo ja nie pojechał bym również do centralnej Polski na jeden dzień, bo musiał bym wyjechać o 12 w nocy żeby dojechać np. na 9 rano... Potem siedzieć na zlocie np. te 8 godzin i wracać do domu, aby być na również 9-10 wieczorem. Na jeden dzień też mało opłacalne i zachęcające...
A w skrócie, na taki zlot się "nie" piszę. Wink I myślę że większego sensu nie ma robić... Jak już, to zloty na danym regionie.
I takowy planował bym zrobić, lub na takowy się wybrać w następnym roku. ^^


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - Barto5050 - 01-12-2013 01:02:33

(01-12-2013 00:41:31)Boszu napisał(a):  Jeżeli zlot ogólnopolski, to myślę że najlepiej w miejscu gdzie jest największe zgromadzenie forum... Bo i tak wątpię, aby ktoś np. tutaj u mnie z Podkarpacia pojechał do centralnej Polski na zlot. I jak zlot, to przynajmniej 4-7 dniowy. Bo ja nie pojechał bym również do centralnej Polski na jeden dzień, bo musiał bym wyjechać o 12 w nocy żeby dojechać np. na 9 rano... Potem siedzieć na zlocie np. te 8 godzin i wracać do domu, aby być na również 9-10 wieczorem. Na jeden dzień też mało opłacalne i zachęcające...
A w skrócie, na taki zlot się "nie" piszę. Wink I myślę że większego sensu nie ma robić... Jak już, to zloty na danym regionie.
I takowy planował bym zrobić, lub na takowy się wybrać w następnym roku. ^^

Do Ożarowa moglibyśmy jechać Big Grin Bo tak mniej więcej mamy ze 150 km . A to w sumie nie tak wiele . Więc jakby był w Ożarowie i jakby znalazł się ktoś kto by ze mną pojechał ( np. ty Jacku ) to bym mógł jechać. I tak jak mówisz zlot kilku dniowy najlepiej .


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - Boszu - 01-12-2013 01:32:25

Mhm, 150km. No to racja. Tongue Nie dużo jest... Wink Jakieś 3,5-4 godzinek jazdy... Licząc np. 3 postoje co 50km. I jeżeli średnią utrzymywali byśmy ok. 50km/h... No i jeżeli nie było by jakiegoś kapcia czy usterek. Tongue Ale myślę że nie... ^^
Tak że jeżeli będzie, to pomyślimy. Smile


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - wojtekr35 - 01-12-2013 01:34:06

Nie no o czymś jednodniowym to nie ma mowy, od początku w grę wchodziły dwa/trzy dni, może nawet więcej, ale to jeszcze wszystko do ustalenia, ponad pół roku mamy.


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - kondzio310 - 01-12-2013 19:08:42

Panowie ja moge jechać, ale żeby nie było tak jak ostatnio kilka osób na krzyż i koniec imprezy, fakt że zwinąłem się doszyć szybko, później Bydgoszcz i kawałek Będzina dojechało Smile ale to już mnie nie było Smile

Ale jak by nie było no to byłem


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - Boszu - 01-12-2013 20:01:55

(01-12-2013 01:34:06)wojtekr35 napisał(a):  Nie no o czymś jednodniowym to nie ma mowy, od początku w grę wchodziły dwa/trzy dni, może nawet więcej, ale to jeszcze wszystko do ustalenia, ponad pół roku mamy.
No ja tam nie wiem, nie czytałem calutkiego tematu... Tongue Tylko kilka ostatnich stron. ^^
No i racja, ponad pół roku jest. I mimo iż nie czytałem całego tematu, wypiszę elementy które dobrze było by spełnić:
Po pierwsze, jakieś pole namiotowe...
Po drugie, zajęcie na te kilka dni. Czyli jezioro, miejsca które naprawdę warto zwiedzić.
Po trzecie, organizacja ognisk na te kilka dni oraz możliwość bezpiecznego przechowania pojazdów (ogrodzony dom, garaż czy chodź by strzeżony parking).
Po czwarte, Dobra znajomość terenu.
Po piąte, dostęp do prądu w celu naładowania chodź by telefonów, GPS (jeżeli ktoś by brał, chodź z mapą ciekawiej!) itd.
Niedaleki dostęp CPN do 10km od pola namiotowego, oraz dostęp do sklepu. (chodź to myślę nie jest taka konieczność, bo zakupy można zrobić wcześniej)
I na 3 dni to myślę wystarczy, bo na dłuższy okres to myślę że przydał by się dostęp do prysznica itd. ^^

Ogólnie, ktoś kto tam mieszka, niech napisze co z tych rzeczy jest dostępne itd.


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - Simon - 01-12-2013 20:06:51

wojtekr35 i znowu odpadniesz na dzień przed? Zresztą pewnie jak reszta ludzi...


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - Darek1 - 01-12-2013 21:00:35

zapowiada się ciekawie,
chciałbym ale chyba nie pojadę nie będę mógł


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - bartoszek5k - 01-12-2013 21:13:51

Czyli jak wszystko będzie ustalone trzeba jakoś ogłosić może baner czy coś. Chodzi oto żeby było wiadomo jasno i wyraźnie wszystkie szczegóły żeby nie trzeba było czytać połowy tematu.


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - Barto5050 - 01-12-2013 21:13:54

(01-12-2013 20:01:55)Boszu napisał(a):  
(01-12-2013 01:34:06)wojtekr35 napisał(a):  Nie no o czymś jednodniowym to nie ma mowy, od początku w grę wchodziły dwa/trzy dni, może nawet więcej, ale to jeszcze wszystko do ustalenia, ponad pół roku mamy.
myślę że przydał by się dostęp do prysznica itd. ^^

Panie po co nam prysznic ? Mi starczy 2 zł i jestem czyściutki :F

http://www.youtube.com/watch?v=W3SOp8DQzFg


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - Darek1 - 01-12-2013 21:20:22

spoko,za darmo to i ja dam rady


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - wojtekr35 - 01-12-2013 21:30:21

(01-12-2013 20:06:51)Simon napisał(a):  wojtekr35 i znowu odpadniesz na dzień przed? Zresztą pewnie jak reszta ludzi...

Pory na wypadek sam sobie nie wybierałem.


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - Simon - 01-12-2013 21:33:53

Nagle wszyscy mieli wypadki, nie mam sił już do tego.


RE: Ogólnopolski Forumowy Zlot! - Tomasso94 - 01-12-2013 21:41:12

Temat uważam za zamknięty. Jak się komuś zachce coś zorganizować, to założy nowy.