Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Problem z tym odciągaczem od linki sprzegła - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Dwa kółka (/forumdisplay.php?fid=172)
+--- Wątek: Problem z tym odciągaczem od linki sprzegła (/showthread.php?tid=1653)



Problem z tym odciągaczem od linki sprzegła - kacper_1614 - 07-09-2011 17:42:45

Mam ogara 205 jest taki problem ze ten haczyk co odciąga linkę właściwie to mocowanie od linki było wyrobione i jest popsute to znaczy przerwane i linka nie trzyma. Mam taki pomysł żeby nad spawać jakąś podkładkę tylko nie wiem jak to wyjąć i czy się w ogóle dạ?????


RE: Problem z tym odciągaczem od linki sprzegła - lukasz247___ - 07-09-2011 18:05:57

przy sprzęgle czy hamulcu ?


RE: Problem z tym odciągaczem od linki sprzegła - wisla98 - 07-09-2011 18:21:09

patrz na tytuł


RE: Problem z tym odciągaczem od linki sprzegła - zbydrze - 09-09-2011 00:31:39

Myślę, że chodzi o to przy silniku..
Da się wyjąć, tylko trzeba spuścić olej i zdjąc kapę, potem zdjąć segera i wysunąć ten wałek. Przy okazji wymień simmering. Ja na twoim miejscu bym przewiercił obie te blaszki na wylot jak najbliżej tych widełek tak, żeby weszła śruba M5. Skręć to mocno, to będzie trzymać (bo pewnie Tobie puścił zgrzew)
________________________________
To samo było w C360 na ręcznym hamulcu przyczepy. Nie ma nic lepszego jak wiertło i śrubaWink


RE: Problem z tym odciągaczem od linki sprzegła - lukasz247___ - 09-09-2011 21:16:38

do się to wyciągnąć odkręcasz dekiel w środku jest taka zawleczka nad palcem popychacza wyciągasz ja i możesz wyjąć resztę ja zrobiłem to w ten sposób gdy jeden haczyk był urwany przedłużyłem linkę trochę drutem stalowym założyłem i zagoiłem można też linkę włożyć i zagiąć te dwie blaszki