Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[K] Chart wałek przelotowy do tylniego koła wraz z nakrętką - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [K] Chart wałek przelotowy do tylniego koła wraz z nakrętką (/showthread.php?tid=15782)



Chart wałek przelotowy do tylniego koła wraz z nakrętką - Rammbo - 21-06-2013 20:14:38

To co w temacie.
Dodam że zależy mi na czasie bo przex ten element mój charcik jest unieruchomiony:/


RE: Chart wałek przelotowy do tylniego koła wraz z nakrętką - Stachu.G - 21-06-2013 23:02:41

Te półosie oryginalne to szajs, ścianki były za cienkie przez to gwint ukręcał się w co drugim charcie ciężko będzie ci znaleźć sprawną, zleć tokarzowi żeby ci taką dorobił tylko z grubszą ścianką przez zwiększenie średnicy zewnętrznej, jak nie zmieści się w fasolkę wahacza sobie ją po prostu powiększysz.


RE: Chart wałek przelotowy do tylniego koła wraz z nakrętką - Simon - 21-06-2013 23:05:40

Mam dotoczoną na wzór oryginalnej przez tokarza z tym że wydłużony jest gwint by w razie czego można dać podkładkę i było ok. Jeżdżę tak już rok i nie ma śladu naruszenia gwintu.


RE: Chart wałek przelotowy do tylniego koła wraz z nakrętką - Rammbo - 21-06-2013 23:15:35

Dzięki za dobrą rade. Leci pomógł. Do zamknięcia.