Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Motorower z Warszawy - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Motorower z Warszawy (/showthread.php?tid=14743)



Motorower z Warszawy - krystekpol33 - 23-05-2013 16:17:57

Witam serdecznie. Jestem na wykończeniu projektu edukacyjnego w gimnazjum i potrzebuję do zaprezentowania zabytkowy motorower. Prezentacja będzie na korytarzu szkolnym. Chodzi tutaj o porównanie skutera z motorowerem z XX wieku. Oczywiście wedle życzenia właściciela nie będzie odpalany, jeżdżony itp. itd. Nad wszystkim będzie czuwał Pan dyrektor oraz jeśli zechce to właściciel motoroweru. Czy jest ktoś z Warszawy kto by mógł użyczyć swój motorower ? Chodzi tutaj tylko o zabytkowe. Jeśli znajdzie się chętny to ładnie się odwdzięczę Smile Pozdrawiam Smile


RE: Motorower z Warszawy - stqc - 23-05-2013 16:21:27

A nie możesz pokazać swojej drynki ?


RE: Motorower z Warszawy - Taśma - 23-05-2013 16:26:48

Ma być motorower a nie pierdzibąk :F


RE: Motorower z Warszawy - nie_mientki - 23-05-2013 16:44:04

Pójdź do sklepu przy Ząbkowskiej. Wiem że okolica nieciekawa, ale chyba najlepszy sklep w Wawie. Może właściciel Ci kogoś doradzi albo pozwoli przypiąć kartkęBig Grin


RE: Motorower z Warszawy - MichalSR50 - 23-05-2013 23:30:36

A kiedy będzie ta wystawa?


RE: Motorower z Warszawy - krystekpol33 - 24-05-2013 17:27:49

To nie wystawa. Chodzi tutaj o pokazanie "gimbusom" różnic między prawdziwym motorowerem (mam na myśli starego rometa, jawe czy coś), a sraczem. Oczywiście, że wziąłbym swoją motorynkę, ale niestety ona jest 700 KM stąd w Świnoujściu i nie przyjedzie tutaj szybciej niż po wakacjach. Co do tego porównania i zaliczenia projektu jednocześnie to nie wiadomo jeszcze, bo poszukuję osoby, która by się zgodziła swoim zabytkiem przyjechać. Pozdrawiam Smile


RE: Motorower z Warszawy - MichalSR50 - 24-05-2013 21:18:53

No dobra, wystawa nie wystawa, ale kiedy będzie?