Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Komar] Uciekające paliwo z gaźnika. Komar. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: [Komar] Uciekające paliwo z gaźnika. Komar. (/showthread.php?tid=1474)

Strony: 1 2


RE: Uciekające paliwo z gaźnika. Komar. - Gruchu - 19-08-2011 10:19:42

Bieg wbijam bez problemu:) po wbiciu biegu dalej ładnie chodzi:) jak puszczam sprzęgło to go muli i gaśnie:) jeślibym miał zaciągniętą manetkę gazu na maksa to kawałek pojadę:D Wymienię dziś pływak, bo świecę nagminnie zalewa:/

Aby wymienić pływak muszę odkręcić cały gaźnik czy tylko wystarczy te dwie śruby koło pompki?


RE: Uciekające paliwo z gaźnika. Komar. - bujak96 - 19-08-2011 10:45:05

Styknie te dwie śrubki.


RE: Uciekające paliwo z gaźnika. Komar. - edge - 19-08-2011 10:46:41

te dwie śruby koło pompki Big Grin


RE: Uciekające paliwo z gaźnika. Komar. - Gruchu - 20-08-2011 16:22:46

Wymieniłem pływak, niby nic nie cieknie. Teraz jak wcisnę sprzęgło i wbiję jedynkę to nim lubi szarpnąć i zgasnąć. Tak jakbym wbijał bieg bez sprzęgła, od razu nim ciągnie. Jak wyregulować gaźnik? Która śruba jest od czego? Rozkręciłem dziś gaźnik, wyczyściłem i nawet wygotowałem:D skręciłem i działa:)) to taki mały sukces;) ale jak go wyregulować? Już nawet powolutku zaczynam po podwórku jeździć:) zaraz chyba na drogę wyjdę:D


RE: Uciekające paliwo z gaźnika. Komar. - Przemek - 20-08-2011 17:40:12

Zalezy co chcesz wyregulowac Big Grin Jak obroty to srubka po lewej stronie gaznika jest wkrecona pionowo ( ta ze sprezynka) ta regulujesz wolne obroty. Pozniej masz srubke od regulacji mieszanki powietrze-paliwo,
wkrecasz ja do srodka odpalasz trzymasz manetka obroty i wykrecasz powoli do czasu kiedy zacznie równo chodzic. Jak nie bedziesz mogl odpalic z wkrecona srubka to wykrecaj ja powoli do czasu kiedy odpali.


RE: Uciekające paliwo z gaźnika. Komar. - Ogi2000 - 12-02-2012 10:13:34

Najlepiej wymień gaźnik to najlepsze rozwiązanie.
Najlepiej patrz na daty ostatniego postu. Warn. - Przemek.