Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
oplacenie oc i jazda bez przerejestrowania - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Pytania (/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: oplacenie oc i jazda bez przerejestrowania (/showthread.php?tid=14548)



oplacenie oc i jazda bez przerejestrowania - aion18 - 17-05-2013 11:01:45

Siemka ,mam takie pytanie dotyczace rejestracji.Ogara kupilem kilka miesiecy temu ,na starym dowodzie jezdzilem do grudnia ,do konca OC bez przerejestrowania go na mnie.I tu jest pytanie jezeli OC jest juz na mnie ,a ogar nie jest przerejestrowany to czy jak oplace OC to normalnie bede mogl jezdzic z dowodem nie na mnie ,ale z oc na mnie o tych samych tablicach itp??Mam zamiar go przerejestrowac niedlugo,i tak OC oplace w poniedzialek to jakie koszty jeszcze bede musial poniesc zeby wszystko pieknie bylo na mnie,w sensie dowod i oc jak bede zmienial tablice to i oc znowu bede musial zaplacic?


RE: oplacenie oc i jazda bez przerejestrowania - aion18 - 17-05-2013 16:06:30

i jak da ktos odpowiedz?


RE: oplacenie oc i jazda bez przerejestrowania - Norbi96 - 17-05-2013 16:35:05

Jak opłacisz OC teraz, to na kwitku będziesz miał stary numer rejestracyjny. Po przerejestrowaniu będziesz znowu musiał iść, aby Ci dali nowy kwitek ale za OC nie będziesz znowu płacił. Taka moja teoria Wink


RE: oplacenie oc i jazda bez przerejestrowania - Błażej - 17-05-2013 16:55:11

(17-05-2013 11:01:45)aion18 napisał(a):  Siemka ,mam takie pytanie dotyczace rejestracji.Ogara kupilem kilka miesiecy temu ,na starym dowodzie jezdzilem do grudnia ,do konca OC bez przerejestrowania go na mnie.I tu jest pytanie jezeli OC jest juz na mnie ,a ogar nie jest przerejestrowany to czy jak oplace OC to normalnie bede mogl jezdzic z dowodem nie na mnie ,ale z oc na mnie o tych samych tablicach itp??Mam zamiar go przerejestrowac niedlugo,i tak OC oplace w poniedzialek to jakie koszty jeszcze bede musial poniesc zeby wszystko pieknie bylo na mnie,w sensie dowod i oc jak bede zmienial tablice to i oc znowu bede musial zaplacic?

Tak, możesz tak jeździć nawet i rok
111.5 zł za rejestracje motoroweru się płaci


RE: oplacenie oc i jazda bez przerejestrowania - aion18 - 17-05-2013 17:55:11

aha no to okey dzieki za informacje to temacik prosze o zamkniecieSmile