Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Malowanie proszkowe Charta - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Romet Chart (/forumdisplay.php?fid=137)
+---- Wątek: Malowanie proszkowe Charta (/showthread.php?tid=13078)



Malowanie proszkowe Charta - mateusz5625 - 01-04-2013 20:02:03

Zastanawiam sie jak pomaluje mojego Charta, mam zamiar pomalować go całego, oprucz błotników i kół. Piaskowanie mam za darmo, ale ile by mniej więcej kosztowało pomalowanie charta proszkowo? Czy to sie wogule opłaca? Czy nie pierniczyć sie z tym i dać tacie na warsztat normalnie pomalować? Jak wygląda pomalowana tak część?
Charta mam dostać w czerwcu i musze go wyremontować, tak żeby był na długie lata, no i żeby był idealny.
Szczerze mówiąc jak go dostane za darmo to bym mógł w niego włożyć do 800zł, ale pewnie sie zmieszcze w 500zł bo nie jest taki zły.
Podsumowywując mając takie fundusze to bym chciał go pomalować proszkowoSmile, wypowiedzcie się na ten temat.


RE: Malowanie proszkowe Charta - gryf114 - 01-04-2013 20:11:29

Hmm to trzeba by było się spytać lakiernika bo nie każdy bierze tyle samo.


RE: Malowanie proszkowe Charta - chart21050 - 01-04-2013 20:15:03

Malowanie proszkowe jest najtrwalsze. Ładnie wygląda. Ile to będzie kosztować to nikt ci nie powie. Każdy zakład bierze inaczej. Ja swojego też będę malował proszkowo tak jak ty. Rama,bak i boczki.


RE: Malowanie proszkowe Charta - mateusz5625 - 01-04-2013 20:15:50

(01-04-2013 20:11:29)gryf114 napisał(a):  Hmm to trzeba by było się spytać lakiernika bo nie każdy bierze tyle samo.

Lakiernki nie maluje proszkowo, słyszałem że u nas proszkowo malują tylko w trójmieścieSmile