Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Sprzedam] Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: [Sprzedam] Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! (/showthread.php?tid=1205)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


[Sprzedam] Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - milenium5 - 13-07-2011 14:21:25

Witajcie
mam do zaoferowania części do wszytskich motocykli i motorowerow sqterow itp, oraz cale motory , posiadam na stanie okolo 30 motocykli mase czesci , wszystko co potrzeba mam a jak nie to jestem w stanie zalatwic , papiery do kazdego motoroweru, silniki , itp

mam najbardziej wyszukane i zadko spotykane nie do dostania czesci
do wsk sportowych , prototypow , nowe czesci cylindry tloki do rometow
wystawiam sie co jakis czas na allegro z konta ; milenium5
jak cos potrzeba nawet najdrobniejsza rzecz piszcie tutaj lub na gadu 891305
zdjecic nie wstawie bo to bez sensu
niektorzy mieli przyjemnosc zobaczyc moje zbiory , niech sie wypowiedza


Zgoda administracji - zdjęcia na życzenie - Tomasso94


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - MrF4k - 13-07-2011 16:14:55

tłumik do t-1 chrom jaki stan i le ??
Licznik t-1 ile ?? jaki przebieg ??


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - arasszymaras - 13-07-2011 16:44:39

A Rometa Pony M-2 z papierami masz ?


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - Norbi - 14-07-2011 00:23:09

papiery do komarka potrzebuje?Smile


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - milenium5 - 14-07-2011 01:01:08

hmm a wzgledem "komarkow" mozecie pisac jasniej tak wizualizujac jak to wyglada niz od czego jest bo sie nie znam na modelach az tak

papiery mam do charta 3x do mr 232 1x do ogara 205 1x do ogara 200 3x do motorynki 1x w sumie prawie cala motoryna jest

a z czesciami do rometow to u mnie jest tak ze dzisiaj komar przychodz za 2 dni juz niema po nim sladu


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - Leszek - 14-07-2011 01:38:48

Sprawa jest zobacz tam czy w tych twoich zbiorach nie masz może tej gwintowanej tulejki piasty ? to dla mnie sprawa życia i śmierci


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - milenium5 - 14-07-2011 11:06:02

tak sobie mysle o czym do mnie mowisz ;P
i wnioskuje ze chodzi o charta o ta tulejke z nakretka od zebatki
jak tak to mam take cos w liczbie mnogiej , gwinty ok

a co do licznikow to mam do rysia i do komara tez duzej srednicy licznik taki szary cyferblat z tego co pamietam , zolte cyfry do 60km rok produkcji 71


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - Norbi - 14-07-2011 11:24:54

papiery potrzebuję do komara 2350?


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - MrF4k - 14-07-2011 12:07:28

tłumik wygląda jak od jawki Smile ten do t-1


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - tramwajarz - 14-07-2011 15:19:50

masz coś do wsk 175 perkoz chodzi mi o zegary,cylindry 70cm do charta,części do motorydwanu,jakieś dokumentacje techniczne?


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - MrF4k - 14-07-2011 16:46:29

ile chcesz a licznik ten z czarnym cyferblatem do 60 71r ??


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - milenium5 - 14-07-2011 17:49:16

ile dasz za ten licznik , chodzi, caly nie porysowany od fabryki nie rozbierany
tylko nie mow ze 5 zl bo za tyle niechce mi sie wstawac nawet

do motorydwanu mam linke gazu nowa , gazniki nowe mialem ale poszly
i kierunki zostaly z naklejka w srodku 21w/12v , iskrownik 12v tez byl moze go mam jeszcze , mam kosiarke dezamet 70ccm
do perkoza nie mam nic , tylko do sportowych wsk
w sumie wiem gdzie stoi caly perkoz z papierem ale za daleko dla mnie zeby jechac tam

tlumik mialem taki jak jawki krotszy mniejsza srednica pod uchwyt taki z boku na prawa strone montowany chrom celujacy byl , wydalem go ale popytam mooooze go jeszcze ma , rzuc za to jakas cene bo musze wiedziec ile mu proponowac


a tak wogole chetnie bym kupil cos do wsk 175 glownie czesci silnikowe
bede jak dobrze pojdzie na stunt gp pod auchan w ten weekend , poznacie mnie po sportowej wsk ^^


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - MrF4k - 14-07-2011 21:33:33

no niewiem jaka cena ci pasuje za licznik Smile 15zł ??
a papiery do charta ile bo kolega sie pytał ??
a ta kosiarka ??


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - Leszek - 14-07-2011 22:11:41

A ile byś chciał za jedną tuleję piasty z dobrym gwintem ? jeżeli dobrze pójdzie to ktoś ci przekaże kasę, a ty jemu tą tulejkę, za to on przekaże ją mi Big Grin


RE: Części do WSZYSTKICH motocykli romet WSK SHL itp!!! - milenium5 - 15-07-2011 00:07:53

co do licznika napisz na gadu wysle zdjecia , nie bede tu smiecil
papiery do charta juz jedne sprzedalem na allegro ale jeszcze mam 2 sztuki , oplacony tablica rama dowod i umowy za 150 na bialej oczywiscie
kosiarke mozna zobaczyc na yoytube , chyba jedyna taka , uzytkownik milenium55 jak cos
a co do tej tulejki do charta to jak sie domyslam jestes tym ktoremu podrzucilem oski od charta ? jak cos bede jechal jutro do fordonu to podrzuce ci jesli to ty ;D
a co do ceny to sie dogadamy przy odbiorze
chce zobaczyc tego charta z szpara pod siedzeniem ;P

ktos mnie poratuje , potrzebuje wal cylinder i glowice do wsk 175??
i przydal by sie wal do wsk 125 ale taki jak nowka" bo wczoraj mialem nieprzyjemna sytuacje , wal sie ukrecil a konkretniej odlamal sie kawalek walu z magnetem