Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
mam mały problem - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Romet Chart (/forumdisplay.php?fid=137)
+---- Wątek: mam mały problem (/showthread.php?tid=11549)



mam mały problem - sobozow - 14-02-2013 19:15:50

Witam mam taki problem. O tuż zepsuła mi się stacyjka w charcie i nigdzie na allegro ani na innych stronach nie ma na sprzedaż takowej stacyjki. Popytałem też w kilku zaufanych hurtowniach z częściami do charta ,mają prawie wszystko ale stacyjki nie mają. Jak byście trafili gdzieś na jakiejś stronie ,na taką stacyjkę to napiszcie ,albo dajcie pomysł na tani zmienik ,bo z kasą też nie za dobrze.


RE: mam mały problem - Przemek - 14-02-2013 19:31:25

Nowej nie znajdziesz a jak pojawi się używana to te +/- 70 zł minimum trzeba liczyć.


RE: mam mały problem - nie_mientki - 14-02-2013 19:35:15

Jeśli masz znajomego/rodzinę w Lublinie to na złomie przy ul. Rapackiego stoi Chart. Trup straszny, dziś oglądałem i zrezygnowałem, ale jakieś pierdółki typu licznik, stacyjka czy przełączniki były chyba ok.


RE: mam mały problem - sobozow - 14-02-2013 19:39:07

Dzięki jeszcze poszukam jakiejś używanej w lublinie nikogo nie mam i szkoda.
A jakieś propozycje taniego zamiennika .


RE: mam mały problem - jawomaniak - 14-02-2013 19:43:15

nie wiesz ile chcieli za charta miał silnik


RE: mam mały problem - nie_mientki - 14-02-2013 19:51:08

W sumie chartowi brakowało tylko prawego lewej pokrywy silnika i lewej pokrywy narzędziówki. Poza tym w zasadzie kompletny. Ale cylinder wyglądał jakby go ktoś młotkiem naprawiał. Gaźnik podobnie. Jako dawca przy dobrej cenie mógłby być, do reanimacji odpada.


RE: mam mały problem - jawomaniak - 14-02-2013 20:02:45

dzieki za Odpowiedź jutro jade obejrzeć może go kupie


RE: mam mały problem - sobozow - 14-02-2013 21:41:52

Ok mam kupiłem właśnie oryginalną ,prawie jak nową ,sprawną ,ale używaną zgadnijcie ile dałem.
Tylko teraz pytanie jak to działa, znaczy co na której pozycji jest włączone ,które kable połączone są ze sobą na każdej pozycji .Najlepiej jak by mi ktoś kolorkami zaznaczył ,na schemacie bo tępy jestem.

Edit
a za stacyjkę dałem 35zł


RE: mam mały problem - MrF4k - 14-02-2013 22:07:35

Ja za swoją dałem 30 zł Smile po schemacie dojdziesz spokojnie co gdzie, tymbardziej ze jak masz podpiętą starą stacyjke to weź tylko przepnij na stacyjce są nr i na kablach też powinny być Smile


RE: mam mały problem - sobozow - 14-02-2013 22:22:38

Ja tą instalację od nowa robię ,jak go kupiłem to miał tylko lampy i moduł no i oczywiście iskrownik .
To wszystko co miał z instalacji