Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
witam was serdecznie proszę o opinie tego modelu Simson S51 Electronic - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: witam was serdecznie proszę o opinie tego modelu Simson S51 Electronic (/showthread.php?tid=10298)



witam was serdecznie proszę o opinie tego modelu Simson S51 Electronic - dominik550pl - 03-01-2013 16:09:43

witam was seredcznie jest to kolejny post na tym forum chcę się zapytać o 1 model simsona jaki mie intersuje Simson S51 Electronic czy ten model jest awaryjny są do niego wszystkie częśći proszę o pinie nna temat te go modelu Simsona bardzo proszę wszystko na jego temat bardzo proszę pozdrawiam Dominik550pl. proszę nie obrazać mnie


RE: witam was serdecznie proszę o opinie tego modelu Simson S51 Electronic - tramwajarz - 03-01-2013 16:12:03

Kolego nie pisz już tych tematów,dosyć ze nie w tym dziale,pisać tez nie potrafisz,masz tyle tematów to się dowiedz


RE: witam was serdecznie proszę o opinie tego modelu Simson S51 Electronic - dominik550pl - 03-01-2013 16:21:19

ok proszę o usunięcie tematu


RE: witam was serdecznie proszę o opinie tego modelu Simson S51 Electronic - Kubasio - 03-01-2013 16:52:50

ja zrobisz full ddr i zaplon lectroni albo jakiś DE to bedzie bezawaryjny zresztą irka sie popytaj
i jeszcze gaznik amal albo bing