Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[50-T-1] Spaw - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Rama, nadwozie, układ wydechowy (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: [50-T-1] Spaw (/showthread.php?tid=1020)



[50-T-1] Spaw - Dabek333 - 21-06-2011 19:38:45

Witam.Mam silnik 3biegowy polski i mam w niem obciąty lekko boschem gwint od strony sprzegła i tu moje pytanie czy mozna zespawac kosz sprzegłowy do wału zeby silnik działał poniewaz nie mam czym na wakacje jerzdzicSmile


RE: Spaw - Leszek - 21-06-2011 20:19:09

wszystko się da Big Grin ale czy to wytrzyma w praktyce to nie wiem, sam się przekonasz, jednocześnie tracisz możliwość demontażu sprzęgła, co dla mnie byłoby dużym utrudnieniem, lepiej to przemyśl


RE: Spaw - 2Pac - 23-06-2011 11:27:18

ja bym ci radził tego nie robić lepiej załatw sobie nowy czy tam używany cały wał i będzie git napewno jacyś twoi koledzy mają używany wał w zapasie....


RE: Spaw - Paweł94 - 23-06-2011 11:40:33

Zaspawać kosz do wału?? Ludzie skąd wy bierzecie takie pomysły?? NIE RÓB TEGO!!!!!!!!!!!! A co będzie ja ci zimer padnie lub łożysko?? Albo coś takiego? wtedy to dopiero będziesz miał problem, bo wał i sprzęgło będą do śmieci. użuwany wał to nie majątek za 30 zł dostaniesz.


RE: Spaw - zbydrze - 23-06-2011 12:06:54

Jak przyspawasz kosz do wału, to bez tarcz nawet ci będzie jeździł, a co tu mówić o wrzuceniu biegufacepalm

Nie wypali!!!!!!

Lepij wkręć nakrętkę na kawałek puszki od piwa i może będzieTongue