Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie? (/showthread.php?tid=9036)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie? - Damian4570 - 26-02-2014 19:49:29

Niezniszczalne buty? Polecam Caterpillar... To są niezniszczalne buty Tongue


RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie? - Tomasso94 - 26-02-2014 19:52:41

Nie wiem czy zauważyliście, ale ten temat został założony dwa lata temu krejzi


RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie? - nie_mientki - 26-02-2014 19:54:26

Teraz Sołtys powinien powiedzieć czy po takim czasie coś jeszcze z butów zostało.


RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie? - Taśma - 26-02-2014 20:11:00

Ostatnio sprzedawał jakieś ajermaksy z francji limitowane za 6 stówek chyba.

Co do karetpilara :F Miałem ich trampajo podobne bucisze. Gdyby nie to że od samej zmiany biegów były brudne to zajebiste <3 Chodziłem w nich na wf. i nawet okej Big Grin


RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie? - Sołtys - 28-02-2014 00:36:23

(26-02-2014 19:54:26)nie_mientki napisał(a):  Teraz Sołtys powinien powiedzieć czy po takim czasie coś jeszcze z butów zostało.
No więc - Mimo, iż nie mają ze mną lekkiego życia (Chodzę w nich dzień w dzień, ćwiczę w nich na wf), to nadal są w idealnym stanie, nadal trzymają się świetnie i wyglądają prawie jak nowe. Nie mają żadnych uszkodzeń mechanicznych. Jestem z nich zadowolony. Wink


RE: Buty Converse Chuck Taylor All Star - Polecacie? - jurek_j - 28-02-2014 00:53:55

(16-11-2012 22:37:14)Semmao napisał(a):  Ja tam chodzę w halówkach z rynku za 10zł para i jakoś nie narzekam. Jedna para starcza na 3-4 miechy a jak sie zniszczy to kupuje drugą. Smile Pasują do wszystkiego, wygodne itp itd. Na wuef też kozak. Na orliku w nich ganiam. Jak dla mnie to kupować buciki za 200zł bo mają gwiazdkę zamiast niczego to trochę... pedalstwo, ale tak byłem wychowany. Tongue że kobieta dba o siebie, a facet to facet. Zawsze gotowy ma być na wojne Big Grin hehehe

Na wojnę to co najmniej w martensach. Za 2 stówy... Big Grin Ale chodzić w butach cięższych o 1 czy 2kg od zwykłych to jednak coś Wink.