Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
mlodegofso simson sr50 moje 202 juz niedlugo - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Inne jednoślady PRLu (/forumdisplay.php?fid=174)
+--- Dział: Inne - Nasze sprzęty (/forumdisplay.php?fid=193)
+--- Wątek: mlodegofso simson sr50 moje 202 juz niedlugo (/showthread.php?tid=1166)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: mlodegofso simson sr50 moje 202 juz niedlugo - mlodyfso - 03-02-2013 17:01:49

po dlugiej przerwie wrescie go zrobilem Tongue co sie okazalo cewka zaplonowa jest do wymiany tak wiec ja wymienie w najblizszym czasie
a dzis wrescie sie chwile przejechalem po wiosce i polatalem troche bokiem Tongue bo normalnie niemoglem sie powstrzymac Big Grin
takie tam fotki z dzis

kierunkowskazy ozyly po naladowaniu akusa Smile do wymiany jest cewka zaplonowa szczeki bo z przodu sa hamulce typu nic a z tylu jako tako hamuja Big Grin no i jest jeszcze do wymiany beben hamulca tyl 2 kola bo sa piekne usemki Smile i lozyska w kolach i chyba tyle z tego wszystkiego a w nastepna zime sie wezme za pomalowanie baku kol i blotnika z przodu


RE: mlodegofso simson sr50 moje 202 juz niedlugo - mlodyfso - 04-03-2013 21:58:02

no to jedziemy z aktualizacja w ten weekend zrobilem troche przy nim :
naciągnolem ten nieszczesny pokrowiec siedzenia (peknieta blacha siedzenia ale juz jest pospawana)
zamontowalem bagaznik boczny
zrobilem sobie torbe narzedziowa (taka moja wlasna robota w niedzielne popołudnie sam bez pomocy mamy ciotki babci itp)
troche fotek :


RE: mlodegofso simson sr50 moje 202 juz niedlugo - alek736 - 04-03-2013 21:59:07

Fajny Simsonek,podobają mi się one Wink


RE: mlodegofso simson sr50 moje 202 juz niedlugo - mlodyfso - 17-05-2015 14:56:19

no to czas na kolejny mój temat dziś który zmartwychwstanie po 2latach Tongue.
przez te 2lata przy simsonie troszkie porobiłem chodź już sam niepamiętam co dokładnie jedyne co pamiętam to to że w zeszłym roku jakoś w październiku wymieniłem w nim jak narazie ostatnią rzecz jaką jest plastik licznika ten z napisem simson i od tamtego czasu juz tylko leje i jeźdze aż nieotrzymałem prawka na auto ponieważ już jak otrzymałem prawko tak już do dnia dzisiejszego moze zrobiłem 200km tak to cały czas jeżdżę moim polonez.
i jakieś tam fotki z wczoraja