Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Co myślicie o tym lakierze i podkładzie? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Co myślicie o tym lakierze i podkładzie? (/showthread.php?tid=30427)

Strony: 1 2 3 4


RE: Co myślicie o tym lakierze i podkładzie? - krzychu222u - 15-11-2014 20:45:19

To mam kupić akryl i niekupować bezbarwnego ok.Ale czm sprzedaja bezbarwny w tych samych puszkach co jest akryl?


RE: Co myślicie o tym lakierze i podkładzie? - Rado301 - 15-11-2014 21:24:29

Czy ty jesteś jakiś uomny? Nie potrafisz sobie odpowiedzieć na najprostsze pytania?


RE: Co myślicie o tym lakierze i podkładzie? - Bartek - 15-11-2014 21:33:37

Jeśli nadal będzie panowała taka atmosfera jak teraz to temat zostanie zamknięty a osoby obrażające innych zostaną odpowiednio nagrodzone

Chłopie masz wytłumaczone wszystko więc nie wiem dlaczego Ty szukasz dziury w całym..


RE: Co myślicie o tym lakierze i podkładzie? - krzychu222u - 15-11-2014 22:21:04

Aha jeszcz jedno. Jak maluje to wciągle jakieś paprochy mi sie przyklejają co mam zrobić żeby ich niebyło?


RE: Co myślicie o tym lakierze i podkładzie? - stqc - 15-11-2014 22:25:42

Komorę bezpyłową użyć best Najlepiej oddać do lakiernika Wink


RE: Co myślicie o tym lakierze i podkładzie? - krzychu222u - 16-11-2014 00:53:15

Tak na serio to co?


RE: Co myślicie o tym lakierze i podkładzie? - Norbi96 - 16-11-2014 01:03:32

Zamknie ktoś w końcu ten temat? Ciągnie się i ciągnie o tym samym. Było wystarczająco tutaj wyjaśnione a pewne osoby (żeby nie mówić o konkretnej) pyta o to samo. Jeżeli dalej nie może ktoś tego pojąć, co i jak niech przeczyta całe google.

Wnioskuje o zamknięcie tego tematu do najwyższych tutaj służb porządkowo-remontowych best


RE: Co myślicie o tym lakierze i podkładzie? - dlugiLBN - 16-11-2014 02:07:11

(15-11-2014 22:21:04)krzychu222u napisał(a):  Aha jeszcz jedno. Jak maluje to wciągle jakieś paprochy mi sie przyklejają co mam zrobić żeby ich niebyło?

Bierzesz dwóch pomocników i jak malujesz to oni latają przy malowanym elemencie z odkurzaczami.
Jest takie coś,nazywa się to ŚCIERECZKA ANTYSTATYCZNA i smyrasz tym podkład przed malowaniem i wtedy tak syfy się nie kleją...I pozamiataj i zlej podłogę wodą.

Masz jeszcze jakieś pytania,jak i czym umyć pistolet,w która stronę zacierać podład,jak się szpachlę rozrabia???? Angry

Według mnie temat do zamknięcia bo koleś sobie poprostu jaja robi,jakoś nie ma nawet żadnego tematu ze swoim rometem.
-wrzuć foty rometa
-nie mogę bo stoi na drugim końcu miasta,a klucz do garażu wpadł mi do kanału

I tak by zapewne było,szkoda klawiatury tu zużywać.


RE: Co myślicie o tym lakierze i podkładzie? - Pompuś - 16-11-2014 02:17:04

Leżę i nie wstaję best
Jak malujesz w syfie to się kleją paprocie, najlepiej wysprzątać garaż czy gdzie to tam malujesz, podłogę zalać wodą, a na sufit folię przykleić, do tego jakieś grzejniczki elektryczne żeby się fajnie utwardziła..


RE: Co myślicie o tym lakierze i podkładzie? - kw112 - 16-11-2014 09:36:03

Dobra, zamykam, bo sensu dalszej dyskusji brak. A ty Krzysiu zrozum to, bo koledzy ci już wszystko powiedzieli.