Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Wigry New Foto - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Romet Wigry New Foto (/showthread.php?tid=16430)

Strony: 1 2 3


RE: Romet Wigry New Foto - BITER - 20-07-2013 16:09:12

Jestem pełen podziwu odrestaurowania Wigrego. Szczególnie moją uwagę przyciągają błotniczki, chyba się ze mną zgodzicie Smile W jaki sposób doprowadziłeś je do takiego stanu w jakim są one teraz? Malowałeś, polerowałeś, czy co? Bo ja póki co biorę od koleżanki z marketu preparat do stali szlachetnej i chromu, i może trochę błyszczy ale takiego efektu jak w twoim to ciężko się dopatrzeć. Wigry Super Smile


RE: Romet Wigry New Foto - buyactivation - 20-07-2013 23:42:06

(20-07-2013 16:09:12)BITER napisał(a):  Jestem pełen podziwu odrestaurowania Wigrego. Szczególnie moją uwagę przyciągają błotniczki, chyba się ze mną zgodzicie Smile W jaki sposób doprowadziłeś je do takiego stanu w jakim są one teraz? Malowałeś, polerowałeś, czy co? Bo ja póki co biorę od koleżanki z marketu preparat do stali szlachetnej i chromu, i może trochę błyszczy ale takiego efektu jak w twoim to ciężko się dopatrzeć. Wigry Super Smile

Blotniki wyszlifowane papierem sciernym bedą ladnie rowno srebrne, matowe. Jezeli chcesz efektu lustra poszukaj na forumszosowym tematu o polerce aluminium. Taki efekt osiagnalem przy blotnikach Waganta.
https://picasaweb.google.com/109069519850688029016/PolerkaAluminium


RE: Romet Wigry New Foto - mikolaj.lukasik - 20-07-2013 23:50:31

(20-07-2013 16:09:12)BITER napisał(a):  Jestem pełen podziwu odrestaurowania Wigrego. Szczególnie moją uwagę przyciągają błotniczki, chyba się ze mną zgodzicie Smile W jaki sposób doprowadziłeś je do takiego stanu w jakim są one teraz? Malowałeś, polerowałeś, czy co? Bo ja póki co biorę od koleżanki z marketu preparat do stali szlachetnej i chromu, i może trochę błyszczy ale takiego efektu jak w twoim to ciężko się dopatrzeć. Wigry Super Smile

ja zawsze pastą leko ścierną takie żeczy robie


RE: Romet Wigry New Foto - BITER - 21-07-2013 01:28:13

Kurcze będę musiał spróbować na to lustro zrobić bo mnie ciekawi ten efekt. Dzięki za pomoc. Zobaczy się co się uda zdziałać.


RE: Romet Wigry New Foto - alek736 - 21-07-2013 01:33:21

O kurde rzeczywiście Wigry,piękne jest,niech Ci służy Wink


RE: Romet Wigry New Foto - Krystian Colo - 21-07-2013 14:52:16

(20-07-2013 16:09:12)BITER napisał(a):  Jestem pełen podziwu odrestaurowania Wigrego. Szczególnie moją uwagę przyciągają błotniczki, chyba się ze mną zgodzicie Smile W jaki sposób doprowadziłeś je do takiego stanu w jakim są one teraz? Malowałeś, polerowałeś, czy co? Bo ja póki co biorę od koleżanki z marketu preparat do stali szlachetnej i chromu, i może trochę błyszczy ale takiego efektu jak w twoim to ciężko się dopatrzeć. Wigry Super Smile

Te błotniki były pomalowane farbą srebrzanką, dziadek od którego kupiłem pomalował je a ja po porostu drobnym papierem ściernym zmatowałem je i już.
Żadne preparaty ci w tym nie pomogą tylko na tych preparatach pieniądze tracisz.
(21-07-2013 01:28:13)BITER napisał(a):  Kurcze będę musiał spróbować na to lustro zrobić bo mnie ciekawi ten efekt. Dzięki za pomoc. Zobaczy się co się uda zdziałać.

Powodzenia życzę.


RE: Romet Wigry New Foto - Wigrus - 22-07-2013 14:02:15

Wiesz co, nie przejmuj się tym za ile mógłbyś go sprzedać.
Ja też w moje Wigry, które obecnie jest w remoncie włożyłem kupę kasy
i wiem, że nigdy jej nie odzyskam.
Po prostu robię ten remont dla siebie.
A tak, bym zapomniał najważniejszego:
Rowerek w tej scenerii wygląda po prostu świetnie. Gratuluję rówieśniku!


RE: Romet Wigry New Foto - Krystian Colo - 22-07-2013 14:22:17

(22-07-2013 14:02:15)Wigrus napisał(a):  Wiesz co, nie przejmuj się tym za ile mógłbyś go sprzedać.
Ja też w moje Wigry, które obecnie jest w remoncie włożyłem kupę kasy
i wiem, że nigdy jej nie odzyskam.
Po prostu robię ten remont dla siebie.
A tak, bym zapomniał najważniejszego:
Rowerek w tej scenerii wygląda po prostu świetnie. Gratuluję rówieśniku!

Dziękuje.


RE: Romet Wigry New Foto - Krystian Colo - 27-10-2013 20:34:19

Proszę Moderatora o zamknięcie wątku, Wigry został sprzedany za cenę 220 zł starszej pani.
Co nie którzy piali że dostane za niego max 140 zł, heh mylili się.
Już niedługo przywożę ze wsi Wigry 3 Kowaleowo.