Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
króciec gaźnika - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Dwa kółka (/forumdisplay.php?fid=172)
+--- Wątek: króciec gaźnika (/showthread.php?tid=9144)

Strony: 1 2


RE: króciec gaźnika - stqc - 21-11-2012 20:21:18

widziałem jak kolega miał kruciec z blaszki i rurek miedzianych tych do wody i mu to działało dobrze mechanik mu pospawał to i śmigał na gaźniku simsona Smile


RE: króciec gaźnika - PIOTRAS - 21-11-2012 22:31:56

widziałem jak kolega miał kruciec z blaszki i rurek miedzianych tych do wody i mu to działało dobrze mechanik mu pospawał to i śmigał na gaźniku simsona Smile

Masz racje ale mi o estetykę chodzi też,


a co do niektórych cwaniaczków w krótkich gaciach ( tramwajarz)to z takim podejściem zawsze BIMBOM będziesz latał i guziki zarabiał
Mam bo na jakości zarabiam,od 16 roku życia

LWG-RI MC


RE: króciec gaźnika - naveintre - 21-11-2012 22:40:57


to jest "JUNAK" okej dobrze wiedzieć. Weź też pod uwagę ,że nie wszyscy mają pod nosem w pełni wyposażony warsztat.


RE: króciec gaźnika - PIOTRAS - 21-11-2012 22:47:30

kiedyś robiłem to w piwnicy
Nie jest to JUNAK tylko RYŚ z tych silników wywodzą się silniki ROMETA 2T
Trza skończy tom pustą GATKĘ-zwracam uwagę wam na jakoś wykonania bo to istotne
bo z jakości jest kasa nawet przy sprzedaży sprzęta

LWG RI MC


RE: króciec gaźnika - naveintre - 21-11-2012 22:52:02

A ja zwracam uwagę ,ze pitolisz jak potłuczony i wciskasz kity. Wklejasz zdjęcie rysia w warsztacie a mówisz ,ze to junak i robiłeś go w piwnicy...


RE: króciec gaźnika - PIOTRAS - 21-11-2012 22:54:22

nie tego RYSIA baranie,
w piwnicy robiłem jak miałem 16 lat i to były lata 80 inne notorki
(czytaj posty ze zrozumieniem)
LWG RI MC


RE: króciec gaźnika - naveintre - 21-11-2012 23:00:07

A ty miszczu ortografii skończy "tom" paplaninę. Zakładam ,że masz może z 13lat i przyszedłeś sie troche dowartościować na forum. A jeśli faktycznie masz tyle lat ile piszesz ,to współczuje i nie chciał bym takiego idioty i analfabety jak ty spotkać.


RE: króciec gaźnika - PIOTRAS - 21-11-2012 23:03:19

ale spotkasz Smile
zobacz jak się podpisuje i rozszyfruj

LWG RI MC


RE: króciec gaźnika - naveintre - 21-11-2012 23:07:39

Podpisujesz się jakimiś idiotycznymi skrótami. Już wiadomo ,że ty lat 80 to nie widziałeś.


RE: króciec gaźnika - tramwajarz - 22-11-2012 15:17:06

(21-11-2012 22:31:56)PIOTRAS napisał(a):  widziałem jak kolega miał kruciec z blaszki i rurek miedzianych tych do wody i mu to działało dobrze mechanik mu pospawał to i śmigał na gaźniku simsona Smile

Masz racje ale mi o estetykę chodzi też,


a co do niektórych cwaniaczków w krótkich gaciach ( tramwajarz)to z takim podejściem zawsze BIMBOM będziesz latał i guziki zarabiał
Mam bo na jakości zarabiam,od 16 roku życia

LWG-RI MC

Masz jeszcze coś do powiedzenia?
Ten skrót to nazwa klubu motocyklowego


RE: króciec gaźnika - Rudy102 - 22-11-2012 15:30:12

Pierwszy raz muszę się z navem zgodzić. Znowu znalazł się cwaniaczek który ma kasy naje*ane od rodziców. A co do gaźnika simsona w jawce to chyba niedługo będę sprzedawał profesjonalnie wyspawany z aluminium króciec i gaźnik 16N3. Zakładasz praktycznie bez przeróbek tylko musisz dłuższe szpilki znaleźć.