Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Poszukuję starych śrubokrętów. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: Poszukuję starych śrubokrętów. (/showthread.php?tid=7823)

Strony: 1 2


RE: Poszukuję starych śrubokrętów. - nie_mientki - 01-10-2012 23:24:38

http://imageshack.us/photo/my-images/534/zdjcie0319s.jpg/

Mi działa, ale tu masz inny link do innego zdjęcia. Chodzi o ten haczykowaty płaski wkrętak.
Jeśli Szymon się nie rozmyśli to prawdopodobnie wkrótce taki wkrętak będzie u mnie.


RE: Poszukuję starych śrubokrętów. - Simon - 01-10-2012 23:26:00

Nie rozmyśli się Big Grin W Piątek 100% wyślę , chyba że będzie burza z piorunami lub gradobicie ;D.


RE: Poszukuję starych śrubokrętów. - sk52 - 02-10-2012 08:35:05

heh, jesli chodzi o ten co sie znajduje najbardziej po prawej stronie to mam takich pełno;P. Odezwij sie na gg 6854903 to sie dogadamySmile


RE: Poszukuję starych śrubokrętów. - nie_mientki - 02-10-2012 09:32:26

Chodzi o ten co leży koło czarnego pokrowca. Na razie czekam na przesyłkę od Szymona. Oryginalnie w wyposażeniu były takie dwa, więc możliwe że jednego(większego lub mniejszego) wciąż będę poszukiwał. Dam znać.


RE: Poszukuję starych śrubokrętów. - nie_mientki - 22-10-2012 21:58:37

Temat uważam za zamknięty. W piątek pocztą przyszedł śrubokręt od Simona(który wysłał za darmo, a nawet sam zapłacił za przesyłkę!!!). Tego samego dnia idąc na uczelnię kupiłem drugi(mniejszy) na pchlim targu w Lublinie. Miły starszy pan stwierdził "daj zeta i będzie spoko". W związku z tym mój komplet oryginalnych narzędzi został skompletowany. Wkrótce pochwalę się w moim temacie. A tymczasem dziękuje za wszystkie oferty i WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA SIMONA! Oby więcej takich ludzi.


RE: Poszukuję starych śrubokrętów. - fosa - 22-10-2012 22:02:42

ja ostatnio znalazłem na złomie identyczny jak na foto ten czarny Tongue