Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Komar 232 68' Marcela - oryginał do trzymania pod kocem - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Komar 232 68' Marcela - oryginał do trzymania pod kocem (/showthread.php?tid=54349)

Strony: 1 2


RE: Komar 232 68' Marcela - oryginał do trzymania pod kocem - łogór 200 - 03-10-2023 23:44:19

Panie a masz Pan z ciekawości foto odblasku homoseksualisty,znaczy się pedala,bo tyle ich widział i każdy inne mieli,ja już sam mam chyba ze 3 rodzaje,jeden z nich to napewno rowerowe mam


RE: Komar 232 68' Marcela - oryginał do trzymania pod kocem - MotoPasjonat - 03-10-2023 23:44:53

Jutro mogę zrobić zdjęcie


RE: Komar 232 68' Marcela - oryginał do trzymania pod kocem - romek - 04-10-2023 09:42:36

Stopkę bym jednak pomalował skoro i tak jest nie od niego, ewentualnie polował na oryginał w tym kolorze (drogo).

Skoro masz na tabliczce numer silnika i nabite jest B4 na nim to znaczy że oryginalnie komar posiada nowy typ gaźnika. Jeśli byłby gaźnik na obejmę to silnik powinien mieć oznaczenie B. Pewnie takie masz też na tabliczce ?

Krawat na baku widzę że chyba jest

Ciekawy egzemplarz, nie powiem.. Gdyby miał nowszego typu oświetlenie i błotnik tylny powiedziałbym że to rasowy 2320 tylko trzeba było wykorzystać tabliczki. Ale w ogóle to nie wiem czy 2320 były inne niż wiśniowo -czarne ?

Kranik też ciekawy, i też mnie zastanawia czy mogły takie być w Komarach lecz wszystko mozliwe

Eh miałem się brać i robić swojego 2320, bo obecnie w sumie jest sprawny i jakoś wygląda ale robiony był 15 lat temu, malowany metalikiem który jest już trochę pokiereszowany i trochę jest braków/kundlenia przy nim ale same te braki pouzupelniac to worek pieniędzy chociaż to drobiazgi takie jak narzędziowka, tulejki pod kierownicę itp. https://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=16525&page=13


RE: Komar 232 68' Marcela - oryginał do trzymania pod kocem - MotoPasjonat - 04-10-2023 10:07:19




Mam tylko jakieś takie stare zdjęcia, gdzie kiedyś zamazywalem końcówki numerów, już nie pamiętam dlaczego.
Zdjęcia zrobione jeszcze przed szlifem cylindra Big Grin


RE: Komar 232 68' Marcela - oryginał do trzymania pod kocem - romek - 04-10-2023 11:20:08

No mówię, nawet się nie chciało im dobić chociaż tej 4 na tabliczce.