Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Poszukujemy moderatorów - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Poszukujemy moderatorów (/showthread.php?tid=4913)

Strony: 1 2 3


RE: Poszukujemy moderatorów - Przemek - 20-05-2012 13:16:20

Ja jeszcze dodam ,ze moderator musi byc cierpliwy bo czasami jak ktos dostanie warna to wtedy spamuje dlaczego...


RE: Poszukujemy moderatorów - kedzik28 - 20-05-2012 13:18:12

ja jestem cierpliwy już coraz mniej błędów ortograficznych robię i dużo czasu spędzam na forum


RE: Poszukujemy moderatorów - Ogar200 by Ogar - 20-05-2012 13:46:05

Ja także jestem cierpliwy Smile


RE: Poszukujemy moderatorów - Bartek - 20-05-2012 14:14:34

Na spokojnie można mu wytłumaczyć dlaczego dostał i nie okazywać nerwów bo wtedy będzie jeszcze gorzej. I odpowiadać na pytania userów.


RE: Poszukujemy moderatorów - Błażej - 20-05-2012 14:48:01

Ja mogę być. Znacie mnie Tongue


RE: Poszukujemy moderatorów - rowler - 20-05-2012 15:00:40

Ja też mogę być moderatorem, może wszystkiego na raz nie ogarnę ale jestem na forum bardzo często, staram się pomagać kolegom w jaki tylko sposób umiem, nie jestem wulgarny, jestem cierpliwy (np. sprawy związane z inną wulgarnością użytkowników wolałbym rozwiązywać na pw i tłumaczyć im to czego nie rozumieją ). Ogólnie jestem codziennie na forum i czytam prawie każdy temat, niech inni wypowiedzą się na mój temat.


RE: Poszukujemy moderatorów - mlodyfso - 20-05-2012 15:28:09

aktywnosc codziennie conajmniej 30razy
mam bardzo duze checi (juz jestem na jednym forum moderatorem)
lat 15

mlodyfso- Hubert Tonta koncze 3klase gimnazjum (planuje isc do samochodowki ) jestem z pod torunia
staram sie pomagac na forum jak cos wiem jak zrobic itp
mam tylko jedno upomnienie od strony administracji za reklame innego forum (ale to bylo dawno temu)

no i staram sie pomagac forum w sposob finansowy


RE: Poszukujemy moderatorów - Decybel - 20-05-2012 17:33:58

To może i ja się zgłoszęSmile

- To więc tak na forum jestem często ze względu że kończę szkołę o 12 i potem w pracy też mam dostęp do kompa wiec mogę w sumie być cały czas Smile
- Chęci mam bo prowadzę własne forum więc znam się trochę i wiem że to jest tam jakiś obowiązek i nie można tego olać , chyba nie mam żadnych ostrzeń od administracji (chyba że o czymś nie wiemSmile )
- Nie długo stuknie mi 18 wiosenka Smile wiec to chyba wszystko

Pozdrawiam.


RE: Poszukujemy moderatorów - Taśma - 20-05-2012 18:31:38

A może ja ? best


RE: Poszukujemy moderatorów - rowler - 20-05-2012 18:36:35

ja mam 15 lat, i często bywam na forum ( jak na ten moment będzie czas spędzony na forum 1 tydzień, 1 dzień i coś jeszcze


RE: Poszukujemy moderatorów - Semmao - 20-05-2012 18:41:00

Jestem niecierpliwy, nie lubię ludzi i nie znam polskiego, ale za to angielski panimaję. Smile Starej daty bo 27 zaniedługo stuknie. Na forum codziennie podziwiam maszyny, a swoją codziennie staram się zapsuć w garażu. Wink Jak nic się nie nadaję ! Big Grin


RE: Poszukujemy moderatorów - Simon - 20-05-2012 19:55:45

17 lat skończę pod choinkę Wink Na forum przebywam często , śledzę tematy , posiadałem własne forum , więc można powiedzieć jakieś doświadczenie jest. W razie wyboru postaram się sumiennie wypełniać powierzone mi obowiązki .


RE: Poszukujemy moderatorów - Norbi96 - 20-05-2012 20:32:34

- na forum wchodzę kilka razy dziennie
- chcę żeby te forum zostało i pomagać w pracach nad nim bo wiele razy mi pomogli użytkownicy
- mam obecnie 16 lat


RE: Poszukujemy moderatorów - kedzik28 - 20-05-2012 21:32:22

ja mogę zostać
na forum jestem codziennie
mam 17 lat w grudniu tego roku już będzie 18
popełniam mniej błędów niż ostatnio
i chcę pomagać forum
niedługo wakacje to mogę nawet cały dzień siedzieć na forum


RE: Poszukujemy moderatorów - PawelRometOgar200 - 20-05-2012 21:32:59

Witam Tomek i Mikołaj ja jestem chętny na moda bo:
-Wchodzę rano, popołudniu wieczorem i w nocy na komputer, i nie tylko, wszędzie gdzie mam dostęp
-Mam 19 lat.
-Nie popełniam błędów ortograficznych więc idealnie bym był Modem xD

Proszę o rozważenie mojej propozycji bo naprawdę warto, będę przenosił wątki niewłaściwie napisane do innego działuSmile.Rozważ moją propozycję Tomek Wink