Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Malować? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Rowery - Pozostałe pytania (/forumdisplay.php?fid=210)
+--- Wątek: Malować? (/showthread.php?tid=37588)

Strony: 1 2


RE: Malować? - Walet - 01-11-2015 20:56:09

Tak jak piszą powyżej, rower ma jeździć. Jak go pomalujesz, to potem obchodzisz się z nim jak z jajkami, a jak nie daj Boże sie wywróci ze stopki na chodnik to o mało co na zawał nie schodzisz. Nie wiem jak się ma taka sprawa w dużych miastach, ale na wsiach często można spotkać takie "żywe trupy". Pęknięty tylni błotnik odchylony do przodu żeby koło go nie wciągnęło, goła rama pomalowana srebrzanką z uciętą blaszką do mocowania bagażnika, składak z wspawaną rurką żeby sie nie złożył, ruska damka na 26' zamiast 28' itp..... długo by wymieniać. Funkcjonalność na pierwszym miejscu, wygląd na dalszym planie.


RE: Malować? - wnusiu94 - 02-11-2015 00:42:49

Jeżeli chodzi o Wrocław, to w samym centrum jak spotkasz taki rower to jadę na nim ja.
Natomiast w biedniejszych, wręcz zapuszczonych dzielnicach takie rowery to codzienny widok. Przeważnie nie są już to Romety (ale jednak się trafiają), ale chińskie górale które też już całe szczęście wymierają, po złomowiskach potrafi leżeć ich po 20-30, szczególnie teraz po zakończeniu sezonu.


RE: Malować? - Duduś - 03-11-2015 00:04:10

Tak myślę, że nie będę go malować. Oryginalny jest tylko raz Smile Może kupie Wigracza starszego i jego odpicuję