Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Pony] nowe kolanko motorynka - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Rama, nadwozie, układ wydechowy (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: [Pony] nowe kolanko motorynka (/showthread.php?tid=20754)

Strony: 1 2


RE: nowe kolanko motorynka - Bartosz93 - 09-12-2013 22:57:31

no to faktycznie by sie nie opłacało daleki kuzyn chromował coś do jaskółki zapytam go przy okazji i napisze dla potomstwa Tongue


RE: nowe kolanko motorynka - nie_mientki - 09-12-2013 23:02:47

Nagrzej, włóż od tyłu kij od szczotki(bez skojarzeń Big Grin) taki żeby nie miał mało luzu i próbuj. Faktycznie dużo nie potrzeba.


RE: nowe kolanko motorynka - Bartosz93 - 10-12-2013 00:17:12

no dobra im ciaśniej tym lepiej wiadomo Tongue wiem oco chodzi zeby nie zdeformować i nie przełamać ciekawe co bd sie działo z chromemmm ? :|


RE: nowe kolanko motorynka - ziman1998 - 10-12-2013 13:06:27

Równie dobrze można przedłużyć mocowanie. Nie mówię o spawaniu bo to strata oryginalnej części, ale można w miejscu gdzie tłumik powinien łączyć się z mocowaniem wsadzić blaszkę. Ja tak mam w Komarze bo innego tłumika to już nie dostane i puki co trzyma Smile.


RE: nowe kolanko motorynka - Bartosz93 - 10-12-2013 13:29:48

nie żadne blaszki nie wchodzą w gre włożyłem w to sporo kasy nie liczyłem ale tak z grubsza licząc 1 tyś wiec głupotą było by zrobić paździerz z blaszki. Będe grzał jak sie uda to ok. a jak nie to trudno coś trzeba kombinować dalej Smile


RE: nowe kolanko motorynka - ziman1998 - 10-12-2013 14:43:21

(10-12-2013 13:29:48)Bartosz93 napisał(a):  nie żadne blaszki nie wchodzą w gre włożyłem w to sporo kasy nie liczyłem ale tak z grubsza licząc 1 tyś wiec głupotą było by zrobić paździerz z blaszki. Będe grzał jak sie uda to ok. a jak nie to trudno coś trzeba kombinować dalej Smile

Znaczy w Komarku to jest prawie nie widoczne, a w motorynce to faktycznie będzie słabo wyglądać nie pomyślałem Undecided. Tylko z tym grzaniem to może być taki problem że jak chrom nie spadnie to będzie brzydko wyglądać więc i tak źle i tak nie dobrze Undecided. Ale powodzenia życzę Smile.