Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
siemka Rafał... - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: siemka Rafał... (/showthread.php?tid=19905)

Strony: 1 2


RE: siemka Rafał... - zapierdalarynka - 31-10-2013 20:37:28

opowiem moją historie w małym skrucie.
mam już kurde niecałe 30 lat,gdy byłem nastolatkiem to motorowery były dla mnie wszystkim,miałem motorynke z silnikiem jawki oraz rometowskim trzy biegowym,kupiłem ją w workuBig Grin potem była motorynka od kuzyna,pamiętam że miał ją kilka lat i tylko lał benzyna,nigdy się nie zepsuła. Póżniej wybłagałem mame i wkońcu chyba po roku kupiła mi jawke kaczke z owiewkami,była szpetna ale nie zawodna,miałem też jawke mustanga,kadeta. jak pamiętam koledzy wydawali na ciuchy a ja na benzyneBig Grin aktualnie jeżdże na Kawasaki gpz 1000RX. Mam też rometa z silnikiem jawki,simsona skutera,oraz chińskiego crossa w którym niedawno wsadziłem silnik z MZ 150 który kupiłem dwa lata temu,stał sobie i czekał Big Grin. teraz coś o motorynie,motorynka jest w trakcie odnowy biologicznejBig Grin przerabiałem ją już kilka dobrych razy, wsumie to tylko ją przeabiam niż jeżdże,mam 2 metry i 120kgBig Grin motorynka w motorynce stara została w zasadzie tylko rama z papierami,mam ją zarejestrowaną i z chęcią kupiłe bym kolejną motorynke,może być bez silnika ale z papierami.


RE: siemka Rafał... - MIREK.M2 - 31-10-2013 20:55:17

proponuję abyś zrobił temat o drynce


RE: siemka Rafał... - zapierdalarynka - 31-10-2013 21:00:30

motorynke kupiłem ze dwa lata ,orginalną potem okazyjnie kupiłem silnik simsona który stał w drewnianym pudełku przez 20 lat i miał tylko 150km przebiegu. rama została przerobiona pod silnik simsona a rama poszła do malowania proszkowego na pomarańczowy. postała tak na strychu gdzie jest jej parkingBig Grin. po roku stania została rozebrana kolejny raz do srubki,rama,bak i wahacz poszedł do ocynkowania a nastepnie do pomalowania na biało,wszystki aluminiowe cześci do polerowania,palców już nie czujeBig Grin tłumik robiłem sam,jestem z zawodu spawaczem wiec dlamnie to pikuś,gorzej z czsem... (2 dzieci) Big Grin w motorynce wymienione wszystko oprócz schowka bo z tym jest już problem,połatałem stary. w kołach łożyska fag,nowe gumy,ośki. kupiłem tez nowe felgi,ale osobiście nie polecam bo to gówno odlewane w garazBig Grin widły z simsona enduro,rozebrane i poskładane na nowych simerach,sprężynach i gumkach. w silniki wymienione wszystko oprócz karterów Big Grin jak ktoś mi dobrze wytłumaczy gdzie się zmniejsza rozmiar zdięcia to powrzucam zdięcia bo mam ich naprawde sporo....