Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Silnik od Simsona w Komarze. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Usprawnienia (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Silnik od Simsona w Komarze. (/showthread.php?tid=1878)

Strony: 1 2


RE: Silnik od Simsona w Komarze. - STRAŻNIK - 01-10-2011 11:19:56

ja bym nie przerabiał


RE: Silnik od Simsona w Komarze. - Gruchu - 01-10-2011 11:55:32

Z tym, że kolega chce żebyśmy to razem kupili, na pół. Ja biorę silnik on resztę:F Tego się dziś dowiedziałemBig Grin że ramy mi nie da, tylko silnikBig Grin


RE: Silnik od Simsona w Komarze. - Aban - 01-10-2011 13:11:50

to zgódź się co wy tak przeżywacie tego komara


RE: Silnik od Simsona w Komarze. - Gruchu - 02-10-2011 22:39:49

Kolega przywiózł tego Sima, super jestSmile super jeździ, ale stan średniSad jutro nakręcę filmikSmile myślicie, że jest jakaś szansa na rejestracje mając samą umowę kupna i starą rejestrację? Oryginalną, nie samoróbkęSmile mam ochotę zostawić i wyremontować tego simaSmile Rocznik 1976Big Grin


RE: Silnik od Simsona w Komarze. - Vladimir - 02-10-2011 22:41:47

Jakaś napewno jest. Właściciel musi iść z blachą do WK i prosić do wydanie duplikatu dowodu. To musi być ten człowiek który jest wpisany w dowodzie oczywiście.

PS: Mogę się mylić, ale z tego co pamiętam tak jest.


RE: Silnik od Simsona w Komarze. - Gruchu - 02-10-2011 22:52:33

Pójdę zapytać do mojego wydziału, bo Komara udało się zarejestrować z samą umową może i to się uda:)aaa kolega jeszcze szuka papierówBig Grin może się znajdąBig Grin Ale to nie jest pewne czy mi go sprzeda bo wszystkim się podoba, jego rodzicom przypadł do gustu, ba nawet moim się spodobałWink


RE: Silnik od Simsona w Komarze. - Aban - 02-10-2011 23:28:36

przeczytaj inne tematy chyba "ogar rejestracja" czy coś w tym stylu tam opisujemy na czym polega rejestracja w przepadku braku któregoś z papierków bo po raz 90 nie chce mi się tego pisać xd


RE: Silnik od Simsona w Komarze. - Gruchu - 02-10-2011 23:41:56

Ale ja dobrze znam te tematySmile sam założyłem jeden, w którym opisuję jak zarejestrowałem swojego komara mając tylko umowę kupnaWink