Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Jak wyjać kołek koła amgnesowego i łożysko z dekla - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+---- Dział: Romet Ogar 200 (/forumdisplay.php?fid=143)
+---- Wątek: Jak wyjać kołek koła amgnesowego i łożysko z dekla (/showthread.php?tid=18205)

Strony: 1 2


RE: Jak wyjać kołek koła amgnesowego i łożysko z dekla - Marwerick - 27-08-2013 23:09:11

no to żeś teraz narobił stary bigosu naważył


RE: Jak wyjać kołek koła amgnesowego i łożysko z dekla - BenekPijaczek - 27-08-2013 23:22:39

Bigos to ja mam w gaciach bo wyciągnąć nie mogę. Najlepsze jest to, że ja nagrzałem pokrywę na gazówce i podsadziłem śrubokrętem od środka i jebs rozsypało się tylko to zostało... Jakieś pomysły panowie? Big Grin


RE: Jak wyjać kołek koła amgnesowego i łożysko z dekla - afik98 - 28-08-2013 23:07:59

Ja w krórejś pokrywie mam (tam jak jest ta dziurka od popychacza) jest podkładka a nie jednolite aluminium że można wyjąć. Patrząc od strony zewnętrznej wsadam szpikulec zrobiony od przewracałki motylkowej z zęba w dziurke po śrubce od regulacji sprzęgła ( i po wyjętej klamki od sprzęgła) stukam dookoła aż wyjdzie, ja nigdy tam żadnej śruby nie spawałem. A w innej pokrywie miałem tak jak na zdjęcu jednolite aluminium to tym szpikulcem wybiłem jeszcze większy otwór i łożysko wyszło.
Ale taki pierścień to ciekawe weż może jak sie da to do tego właśnie pierścienia coś dospawaj, może sie da.