Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Motorynka odmówiła posłuszeństwa - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Motorynka odmówiła posłuszeństwa (/showthread.php?tid=14490)

Strony: 1 2


RE: Motorynka odmówiła posłuszeństwa - ABCRaPiK - 15-05-2013 23:43:33

postaram sie zespawać to na zimno klejem w którym jest płynny metal jest to klej do silników baków zębatek itp więc powinno dać rade Big Grin


RE: Motorynka odmówiła posłuszeństwa - ABCRaPiK - 16-05-2013 10:34:16

skleiłem choinkę może wytrzyma bo na kleju metalicznym pisało że jest przystosowany do silników zębatek baków oraz do pękniętych lub uszkodzonych metali


RE: Motorynka odmówiła posłuszeństwa - romeciarz.1 - 16-05-2013 15:17:18

Spokojnie, da radę.Jak jakiś problem się przydarzy to pisz na pewno pomożemy Big Grin


RE: Motorynka odmówiła posłuszeństwa - ABCRaPiK - 17-05-2013 00:30:35

ok dziękuje za pomoc wszystkim
PS.: Dałem "pomógł"


RE: Motorynka odmówiła posłuszeństwa - ABCRaPiK - 21-05-2013 16:17:11

ok dał radę klej choinka się trzyma jest jednak nowy problem a mianowicie taki że raz zalewa świece a raz nie dochodzi paliwo ;c


RE: Motorynka odmówiła posłuszeństwa - pablo1009 - 28-05-2013 10:38:22

Czyli nie pali tak ?? Zapłon masz przestawiony albo gaźnik (jak w niego wsadzałeś łapki) Wink Ale najprawdopodobniej zapłon. Na co składałeś kartery na uszczelki czy na sylikon ?? Czym rozpoławiałeś śrubokrętem czy skonstruowałeś jakiś przyrząd i w reszcie jak społawiałeś ?? mam nadzieję że nie waliłeś młotkiem Wink


RE: Motorynka odmówiła posłuszeństwa - ABCRaPiK - 30-05-2013 12:05:18

młotkiem nie waliłem Big Grin dałem uszczelki z cienką warstwą sylikonu kompresja jest rozpoławiałem śrubokręntem .a składając skręcałem wkrętarką na średnich obrotach .Zapłon idealnie 3 mm przed gmp więc może gaźnik bo dodam że pali tylko raz zalewa a raz nie dochodzi paliwo jak już odpali motorynka to świeca ma kolor jak capucino