Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Romet Polo by MrF4k. Robimy Cafe Racera czy nie :F - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Nasze Romety (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Romet Polo by MrF4k. Robimy Cafe Racera czy nie :F (/showthread.php?tid=13229)

Strony: 1 2


RE: Romet Polo by MrF4k. Robimy Cafe Racera czy nie :F - MrF4k - 08-04-2013 17:38:56

napisz na pw czy gg


RE: Romet Polo by MrF4k. Robimy Cafe Racera czy nie :F - MichalSR50 - 08-04-2013 19:35:23

A czy kółek do niego nie masz?


RE: Romet Polo by MrF4k. Robimy Cafe Racera czy nie :F - MrF4k - 08-04-2013 19:39:04

jak by były koła i jeszcze pare rzeczy to bym go zrobił. Koła niestety jeżdzą w pewnym ogarze 200 Tongue


RE: Romet Polo by MrF4k. Robimy Cafe Racera czy nie :F - wojtex - 08-04-2013 22:18:09

Patrząc na te szczątki tak całkiem chłodno to, żeby go doprowadzić do kompletnego, jeżdżacego stanu to robotę i części wyceniam na około 1000 - 1500zł (przy niskiej jakości remontu) + koszt rejestracji pewnie na zabytek (ok 500zł) więc ja mimo, że czuje do Polo szczególny sentyment to chyba bym sobie odpuścił. Z drugiej strony też szkoda byłoby mi tej ramy przycinać i kombinować na jakiegoś cudaka, którym pojeździsz chwilę w lecie dla hecy, a w jesieni zaparkujesz pod płotem i tak już zostanie ;-) Ja bym sprzedał te części komuś kto wykorzysta je do odrestaurowania innego Polo, natomiast sobie kupiłbym bardziej kompletny egzemplarz. Takie jest moje skromne zdanie ale oczywiście jeżeli lubisz duże wyzwania i nie musisz szczególnie oszczędzać to walcz! Jedno jest pewne, odrestaurowanie takiego rozsypka dałoby ci duuuuużą satysfakcję.


RE: Romet Polo by MrF4k. Robimy Cafe Racera czy nie :F - arasszymaras - 08-04-2013 23:35:56

Rób te Polo ! Ja gorszą ramę od sztywnego robię to i ty tą jeszcze lepiej zrobisz zrobisz :F


RE: Romet Polo by MrF4k. Robimy Cafe Racera czy nie :F - MrF4k - 09-04-2013 08:40:03

Chce go sprzedać w całości robił go nie bede bo nie mam na to kasy wole sb porobić inne moje sprzety Smile Polo nigdy mnie nie fascynowało tak ze obojetne mi co sie z nim stanie