Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: Śruby do motorynki M1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, słuchacie pisze o poradę w internecie są ogłoszenia dotyczące kompletu śrub Romet M1 M2 motorynka komplet śruby nierdzewnehttps://www.olx.pl/oferta/romet-m1-m2-motorynka-komplet-sruby-nierdzewne-CID5-IDeZLJ9.html . Myśle o zakupie takiego zestawu. Proszę o poradę czy cena za taki zestaw jest Ok i czy kupić taki zestaw, czy samemu dobrać takie śruby np w sklepie metalowym.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślę, że 60 zł to dobra cena, a dodatkowo na niektórych jest ładny chrom Smile. Jak kupowałem w sklepie to nakładałem sobie jeszcze trochę zapasu z każdego rodzaju i zapłaciłem jakieś 16zł.
Toż to się w ogóle nie opłaca. W hurtowni zakup takiego kompletu, to śmieszne pieniądze. Dodatkowo niektóre takie zestawy posiadają złe śruby do danego pojazdu.
Do mojej M1 koszt takiego zestawu to 90 zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Za tą kwotę możesz mieć 6-7 takich samych ze sklepu metalowego. Tylko pewnie nie znajdziesz tam śrub drobnozwojowych
Ja jak kupowałem sam śruby w internetowej hurtowni, ze stali nierdzewnej do 50-T-1, to zapłaciłem jakieś 70 zł, ale w 50-T-1 jest raczej więcej śrub.

Dodatkowo, jeśli sam skompletujesz śruby itp. według katalogu, to masz pewność że są odpowiednie Wink
Tu kipisz wszystkie śruby, nakrętki, podkładki, zawleczki itp, nie wychodząc z domu
https://bejmet.com.pl/
Jeśli pójdziesz na łatwiznę to kup zestaw za allegro, ale przepłacisz. Jeśli zależy Ci na jak najniższej, skompletuj je w normalnym sklepie, zapłacisz dużo mniej. Pzdr!
Witam. Nie jestem zwolennikiem przepłacania za śrubki w związku z tym mam pytanie czy istnieje/ktoś dysponuje zestawieniem śrubek, nakrętek, podkładek etc. do motorynki pony tak żebym mógł samemu to skompletować? Pozdro!
Witam, no właśnie potrzebuję też takie zestawienie śrub do motorynki M2
Przekierowanie