Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!

Pełna wersja: [Pony] gaźnik 023 Motorynka Problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema mam ogromny problem a mianowicie nie mogę ustawić składu mieszanki . raz muli na starcie a raz muli na max manetce probowałem zmieniac iglice na wszystkich rowkach nadal nic;// czyszczony byl pare razy świeca 100 % dobra(nowa) zaplon ustawiony idealnie
Ja miałem tak , to okazało się że gwint od śrubki zasłaniającej dysze paliwową był zerwany i była nieszczelność .Może u Ciebie też jakiś gwint jest zerwany i gdzieś jest nieszczelność .
a może dysze sa pomylone i dane na odwrót ??
A tego to nie wiem , bo nawet jak kupujesz zestaw naprawczy , to one z wyglądu są takie same i potem nie wiadomo która do której , ale spróbuj przełożyć .A nie zalewa Ci go ?Bo wtedy być może dysze by były pomylone , chociaż dla mnie one są takie same Wink.
oryginalnie powinno byc :
glowna :40
jalowego :25
Najprawdopodobniej gaźnik jest zużyty, nikt go nie ustawi.

A jeśli chodzi o dysze, to ja nie ufam tym nowym ze sklepu, bo już testowałem jeden komplet naprawczy, nic nie pasuje, po zamontowaniu nie działa.
ja miałem zerwany gwint od dyszy powietrza
Zgadzam się z kolegą zbydrze pasowała tylko dysza od regulacji składu mieszanki. reszta była do dupy, a i jeszcze jakiś imbecyl zalał to wszystko silikonem i 30min spędziłem na oczyszczaniu z silikonu.
Ja też mam zerwany gwint i co zrobiłeś z tym Michał
Przekierowanie